Ana SayfaKadın"Cildinize bahar temizliğiyle Hollywood ışıltısı''

“Cildinize bahar temizliğiyle Hollywood ışıltısı”

- Advertisement -

Cildinizdeki soluk renk, lekeler ve kırışıklıklar için yenileyici özellikleriyle popüler hale gelen ağrısız ve iğnesiz uygulanan Hydrafacial son zamanların en gözde güzellik uygulamalarından biri… İşte daha parlak bir cilt için etkileri ve uygulaması

Yazın habercisi, yaklaşan bahar aylarıyla ruh ve bedende oluşan yenilenmeyi ciltte de yansıtmanın zamanı geliyor.

Kış aylarında soğuk ve kirli havanın yanı sıra mevsim gereği fazlaca tüketilen yağ ve karbonhidrattan zengin gıdalar da cildin üzerinde olumsuz etkiler gösterebiliyor.

Cildi modern yöntemlerle ışıltılı bir görünüme kavuşturmak günümüzde düzenli bakımlarla mümkün. 

Estetik Koçu Nermin Negiz, ”Cildinizi mevsim geçişlerine göre hazırlayıp, yenileyici uygulamalarla bütün bu sıkıntıların önüne geçebilirsiniz. Bunlardan bir tanesi de Hydrafacial uygulaması. Amerika’da Hollywood yıldızlarının tercihi Hydrafacial cilt yenileme sistemi, cildin ihtiyacı olan tüm bakımların tek seansta uygulanması ile parlak ve ışıltılı bir görünüm sağlayabiliyor” dedi.

VÜCUDUN EN KIYMETLİ ÖRTÜSÜ CİLT

VÜCUDUN EN KIYMETLİ ÖRTÜSÜ CİLT

Vücudun en kıymetli örtüsünün cilt olduğuna vurgu yapan Nermin Negiz, ”Pek çok insan cilt sorunlarının en çok kış döneminde yaşandığına inanıyor. Maalesef, bu doğru bilinen yanlışlardan biri. Yenilenmenin, uyanışın ve rengin mevsimi olan ilkbaharda da cildiniz ciddi zararlar görüyor. Kızarıklık, kuruluk, pullanmaya bağlı döküntü, akne ve leke problemlerindeki artış, yaşanan sorunlardan sadece bir kısmını oluşturuyor” dedi.

TEK SEANSTA PARLAYIN

TEK SEANSTA PARLAYIN

“Sorun sağlık ve güzellik olunca durum ciddi; ancak çözümsüz de değil. Cildinizi mevsim geçişlerine göre hazırlayıp, yenileyici uygulamalarla bütün bu sıkıntıların önüne geçebilirsiniz. Bunlardan bir tanesi de Hydrafacial uygulaması. Amerika’da Hollywood yıldızlarının tercihi Hydrafacial cilt yenileme sistemi, cildin ihtiyacı olan tüm bakımların tek seansta uygulanması ile parlak ve ışıltılı bir görünüm sağlayabiliyor.”

İĞNESİZ VE ACISIZ YÖNTEM

İĞNESİZ VE ACISIZ YÖNTEM

Hydrafacial uygulaması hakkında bilgi veren Negiz, ”Herhangi bir iğne enjeksiyonu içermeden sadece vakumlama yöntemidir. Kişi acı, ağrı hissetmez. Bu vakumlama işlemi yaklaşık 30 dakika sürer ve bu süre içinde kullanılan özel solüsyonlarla cildin en alt kademesine kadar ulaşılarak derinlemesine bir bakım sağlar. Bu uygulama her mevsim ve her kişiye uygun olduğu için tavsiye ediyoruz” şeklinde konuştu.

İHA

- Reklam -