Ana SayfaModa'Moda ve Alışveriş Festivali' kadınların ilgi odağı oldu

‘Moda ve Alışveriş Festivali’ kadınların ilgi odağı oldu

- Advertisement -

Yüzde 70’e varan indirimlerin yapıldığı ‘Moda ve Alışveriş Festivali’ kadınların ilgi odağı oldu Ankara’da düzenlenen Moda ve Alışveriş Festivali’nde uygulanan yüzde 70’e varan indirimler başkentli kadınların ilgi odağı oldu.

Ankara’da düzenlenen Moda ve Alışveriş Festivali’nde uygulanan yüzde 70’e varan indirimler başkentli kadınların ilgi odağı oldu.

Başkent Festival tarafından düzenlenen “Moda ve Alışveriş Festivali” Ankaralı kadınların ilgi odağı oldu.

Festivalde bulunan markaların yüzde 70’lere varan uyguladığı indirimlerse fuara gelen kadınların yüzünü güldürdü.

"Kadınlar alabileceği bütün ürünleri burada bulabilirler"

“Kadınlar alabileceği bütün ürünleri burada bulabilirler”

Fuara olan ilgiden dolayı mutlu olduklarını dile getiren Türkan Eraslankılıç, “Türkiye’nin birçok şehrinden firmalarımız fuara geldi. Bunlar marka değeri çok yüksek olan firmalar ve sosyal medyada çok güçlü olan firmalar. Burada Ankara’daki takipçileri ile buluşmak istiyorlar. Sosyal medyada sattıkları bütün ürünleri hanımlara göstermek için buraya geldiler. Kadınlar markaların ürünlerini kendi mağazalarından aldıkları fiyatların yüzde 70 indirimli haliyle buradan alabiliyorlar.” dedi.

Erarslankılıç, “Ben çok uzun zamandır Ankara’da bu organizasyonu yapıyorum. Ankaralı kadınlar bunu çok bekliyordu. Aslında onlar bana baskı yapıyor ‘Türkan hanım neden festival olmuyor’ diye. Hem kadınların baskı yapması hem de firmaların istemesi nedeniyle bu organizasyonu düzenliyorum. Kadınlar alabileceği bütün ürünleri burada bulabilirler” diye konuştu.

Altınpark Fuar Alanında açılışı gerçekleştirilen Moda ve Alışveriş Festivali 16 Ocak tarihine kadar Ankaralı hanımları bekliyor.

İHA

- Reklam -