Ana SayfaModaFransız tarzı güzellik ve stil ipuçları

Fransız tarzı güzellik ve stil ipuçları

- Advertisement -

Temel olarak, Fransızlar güzelliğe daha az karmaşık, daha zevkli ve doğal bir yaklaşımdan hoşlanırlar. Bir Fransız kadının, neredeyse her zaman mükemmel şekilde dağınık saçlarla uyandığı için fön çektirmek için harcadığı saatler hakkında konuştuğunu asla duymazsınız.

Fransız kadınları çok fazla ürüne tonlarca para harcamıyor. 

Kendilerine uygun makyaj ve cilt bakımını seçerler – birkaç temel şey ve hepsi bu kadar. Kontür paletleri ve dört farklı fondötenle dolu makyajını bulamazsınız.

CİLT BAKIMI ÖNCELİKLİDİR

CİLT BAKIMI ÖNCELİKLİDİR

Fransızlar için, parlak, sağlıklı cilt güzellik rejimleri için çok önemlidir – bu sadece Fransız yaşam tarzıdır. 

Makyaja başlamadan önce önce cildin hazırlığına odaklandıklarından emin olurlar. Ayrıca gece temizlik rutinleri ve SPF kullanma konusunda da hassas davranırlar.

MÜKEMMELLİK ONLARIN HEDEFİ DEĞİLDİR

MÜKEMMELLİK ONLARIN HEDEFİ DEĞİLDİR

Onları bu kadar çekici yapan Fransız kadınlarının soğukkanlılığıdır. Çok bir araya getirilmiş görünmekle ilgilenmiyorlar. Bu nedenle, saçları hiçbir zaman mükemmel şekilde ayarlanmaz ve çilleri gibi benzersiz özelliklerini sergilemeyi severler.

KIRMIZI RUJ TERCİH EDERLER

KIRMIZI RUJ TERCİH EDERLER

İmza niteliğindeki kırmızı dudak, Fransız görünümünün temel unsurudur ; biraz drama katıyor ve kot pantolon ve tişörtün yanı sıra kokteyl elbisesi ile de giyilebilir. Genellikle temiz bir yüz ve çok az başka makyajla giyilir.

Koyu kırmızı dudak, Fransız kadınları için bir moda ifadesidir ve genellikle kırmızı bir dudak kullandıklarında, onunla başka makyaj yapmazlar.

KİRPİKLERE ÖNEM VERİRLER

KİRPİKLERE ÖNEM VERİRLER

Kirpiklere iyi bir kıvrım eklemeden asla dışarı çıkmazlar. Fransız kadınları her zaman kirpik kremi ve maskara kullanır

DOĞALLIKLARINI BOZMAZLAR

DOĞALLIKLARINI BOZMAZLAR

Şekillendirme, ortalama bir Fransız kadının makyaj rutini için fazla dramatik. Kırışıklıkları ve ince çizgileri olsa bile yüzlerinin ve cildinin doğal hatlarının ortaya çıkmasına izin vermeyi severler.

CİLTLERİNİ BESLİYORLAR

CİLTLERİNİ BESLİYORLAR

Soğuk havalarda. , daha kalın bir nemlendirici kullanıyorlar. Hepsinden önemlisi, Fransız kadınlarının cildini dengelemesinde ve parlak tutmasında beslenme büyük rol oynuyor

DİKKAT DAĞITMAZLAR

DİKKAT DAĞITMAZLAR

Fransız kadınlarının peşinde olduğu yaklaşım kesinlikle daha az olandır. Tarzlarında birden çok noktaya dikkat çekmektense tek bir yönlerini parlatırlar.

Dümdüz siyah bir elbise ve tek çarpıcı kırmızı bir çanta onlar için yaratılmıştır.

- Reklam -