Ana SayfaModaDolabınızda mutlaka olması gereken parçalar

Dolabınızda mutlaka olması gereken parçalar

- Advertisement -

Her tarz farklı olsa da dolabınızda bazı demirbaş kıyafetleri bulundurmanız stilinizi tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Dilara Doğan, herkesin dolabında mutlaka olması gereken parçaları derledi.

SIRT DETAYINA YOĞUN İLGİ

SIRT DETAYINA YOĞUN İLGİ

Sırt detaylı üstlere ve elbiselere bu sene kendinizi hazırlayın. Özellikle derin V yaka sırtların devri hızla ilerliyor.

YELEKSİZ DOLAP KALMAYACAK

YELEKSİZ DOLAP KALMAYACAK

Ceket varken yeleği pek tercih etmediğimiz bir gerçek fakat yelekler hayatımıza öyle tepeden bir iniş yaptı ki yeleksiz dolap kalmayacak.

YEŞİL VE BOĞAZLI

YEŞİL VE BOĞAZLI

Yeşil boğazlı kazak olmadan geçmez bu kış. Siyah beyaz klasiklerin arasına bir tane de yeşil sıkıştıralım.

POFUDUK MONTLAR

POFUDUK MONTLAR

Pofuduk ve renkli montlar sayesinde epey cool kombinler yapmak mümkün. Bu montlarla olduğunuzdan daha iri görüneceğinizin garantisini verirken stil sahibi olacağınızın da sözünü veriyorum.

FİT KESİM KABAN ZAMANI

FİT KESİM KABAN ZAMANI

Fit kesim, uzunca bir kaban zamansız bir şıklık için ideal tercih. Siyah, bej ve gri klasiktir. Stilinizi bir adım öteye taşıyın ve dış giyiminizi bu yıl renklendirin.

TÜVİT VE MAKOSEN BİRLİKTELİĞİ

TÜVİT VE MAKOSEN BİRLİKTELİĞİ

Tüvit ceketlerin asilliğiyle birleşen makosen ayakkabılar zamanda gezintiye çıkarmaya hazırlanıyor.

UZUN BLAZER DÖNEMİ

UZUN BLAZER DÖNEMİ

2022 yılına uzun blazer’larla yapılan havalı kombinler damga vuracak. Hem spor hem şık olmak isteyenler için ideal bir tercih.

EŞOFMAN TAKIMI HER YERDE

EŞOFMAN TAKIMI HER YERDE

Pandemi rahatlığı diye bir şey girdi hayatımıza. Sokağa pijama ya da eşofmanla çıkmak isteyen insan sayısı günden güne artıyor. Bu yüzden artık eşofmanlar neredeyse her ortama adapte oldu.

- Reklam -