Ana SayfaModaBacak boyunu daha uzun göstermenin yolları

Bacak boyunu daha uzun göstermenin yolları

- Advertisement -

Gelişen teknolojiyle birlikte fotoğraflarda boy uzatmak kolay hale geldi. Ancak doğru kıyafetleri giyerek de böyle bir illüzyon yaratabilirsiniz. Özellikle minyon kadınlar, bacak boyunu daha uzun gösteren kıyafet tüyolarına başvuruyor. Böylece daha uzun gözükebiliyorlar. İşte bacak boyunuzu daha uzun göstermenize yardımcı olacak ipuçları.

ÇİZGİLERİN ÖNEMİ

ÇİZGİLERİN ÖNEMİ

Boyuna çizgili elbise veya pantolon giymek, görünümünüzde bir illüzyon yaratacağından, bacak boyunuzu olduğunuzdan daha uzun gösterecektir.

SİYAHA YÖNELİN

SİYAHA YÖNELİN

Siyah renk tam bir kurtarıcıdır. Siyah renkli pantolon ve etekler sizi hem daha uzun hem de daha ince gösterecektir.

İSPANYOL PAÇA

İSPANYOL PAÇA

Her ne kadar kulağa demode gelse de, İspanyol paça pantolonların boyunuzu uzun gösterme gibi bir yeteneği var. Ancak pantolonun boyunun ayaklarınızı örtecek kadar uzun olmasına dikkat etmelisiniz.

YÜKSEK BEL PANTOLON

YÜKSEK BEL PANTOLON

Yüksek belli pantolonlar ile ince ve uzun gözükebilirsiniz. Renk tercihinizi koyudan yana yaparsanız, ekstra bir illüzyon sağlayarak daha uzun gözükebilirsiniz. Bu konuda en büyük yardımcınız siyah yüksek bel bir skinny jean olabilir.

SKİNNY JEAN

SKİNNY JEAN

Ayak bileğinize kadar inen bir skinny jean, bacaklarınızı daha uzun gösterecektir. Vücudunuza tam oturduğundan emin olmalısınız.

TEK PARÇA ELBİSE

TEK PARÇA ELBİSE

Tek renk ve tek parçadan oluşan elbiseler bacaklarınızı daha uzun gösterecektir. Elbisenin diz altına kadar inmesine dikkat edin.

KALEM ETEK

KALEM ETEK

Diz altında biten bir kalem etek, bacak boyunuzu daha uzun gösterebilir. Biraz resmi bir kombin olacak belki ancak eteğinizle aynı renk ya da yakın bir renk çorap giyerek görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.

- Reklam -