Ana SayfaSağlık14 Mart Tıp Bayramı Kutlama ve Tebrik Mesajları! Doktora, hemşireye, sağlıkçıya resimli...

14 Mart Tıp Bayramı Kutlama ve Tebrik Mesajları! Doktora, hemşireye, sağlıkçıya resimli kutlama mesajı

- Advertisement -

14 Mart Tıp Bayramı kutlama ve tebrik mesajlarının hepsi bugün başkalarının canını kurtarmak uğruna kendi canından feragatte bulunan tüm sağlık camiasına gidiyor. Dünya üzerindeki en kutsal mesleklerden olan ve minnet ve şükranları sunmakla hakları ödenmeyecek doktor, hemşire ve tüm sağlıkçılar için 14 Mart Tıp Bayramı kutlama mesajlarını bir araya getirdik…

14 Mart Tıp Bayramı kutlama ve tebrik mesajları arayanlar için en güzel resimli ve yazılı kutlama mesajları burada! Doktorundan hemşiresine tüm sağlıkçılar özellikle koronavirüs sürecinde her zamankinden çok daha fazla yoruldular, hastalığın yükünü omuzlarında taşıdırlar. Böylelikle onlara olan minnetimiz de defalarca kat çoğaldı. Hastasına rahat bir nefes aldırabilmek için gecesini gündüzüne katan tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun.!

14 MART TIP BAYRAMI KUTLAMA VE TEBRİK MESAJLARI!

 • Karşılaştığınız türlü güçlüklere rağmen, kutsal mesleğinizin icrasında yurttaşlarımızın sağlık sorunlarının çözümüne yönelik insanüstü gayretiniz bizler için iftihar kaynağıdır. Bu vesileyle size minnet ve şükran duygularımı ifade etmeyi bir görev sayar, 14 Mart Tıp Bayramınızı içten duygularımla kutlarım.
 • Meşakkatli mesleğimizi insan onuruna yakışır şekilde yerine getirmeye çalışan tüm fedakâr sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun.

 • Tüm sağlık personellerinin tıp bayramlarını kutlar, tüm insanlık için sağlık ve huzur dolu bir yaşam temenni ederim.
 • Sağlıklı toplum olabilme yolunda ve vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerinden tam manasıyla yararlanabilmeleri adına var gücüyle çalışan, doktorlarımız başta olmak üzere, tüm sağlık personelimizin 14 Mart Tıp Bayramını kutlarım.

 • Gece-gündüz, kar-yağmur, bayram-tatil demeden büyük bir özveriyle insanların sağlıklı ve daha sağlıklı yaşaması için ellerinden gelen her türlü çabayı esirgemeyen, sunan verilen görevleri zamanında ve tam yapan tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramlarını kutlarım.
 • Beni Türk hekimlerine emanet edin. (Mustafa Kemal Atatürk) 14 Mart tıp bayramınız kutlu olsun.

DOKTORA, HEMŞİREYE, SAĞLIKÇIYA RESİMLİ KUTLAMA MESAJI

 • Bir nefeslik sıhhatin bile değerinin ölçülemeyeceğinin bilincinde olarak; sağlık sektörü çalışanlarına sevgi ve şükranlarımı sunar, Tıp Bayramlarını kutlar, tüm insanlık için sağlık ve huzur dolu bir yaşam temenni ederim.
 • Her şeyin başı sağlıktır. Tıp bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım. 14 Mart Tıp bayramını kutluyor başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum.

 • Sağlık, vücutları sağlam olanların başına konmuş bir taçtır. (Hz. Muhammed s.a.v) tüm sağlık birimlerinin 14 Mart tıp bayramını kutlarım.
 • İnsanı yaşatmayı ve insanın acısını azaltmayı, insanlığa daha nitelikli bir yaşam sunmayı amaç edinen, bu kutsal, saygın ve onurlu mesleği büyük özveriyle yerine getiren tıp çalışanlarımızın insan yaşamına saygıyı ifade eden 14 Mart Tıp bayramını kutluyor başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum.

 • Meşakkatli mesleğimizi insan onuruna yakışır şekilde yerine getirmeye çalışan tüm fedakâr sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun.
 • İnsanla uğraşıp, insanı yaşatmayı, acısını azaltmayı, derdine derman olmayı, mesleği olarak seçen Tüm Sağlık çalışanlarımızın “14 Mart Tıp Bayramı” kutlu olsun.

 • Hayatımızın her alanında yanımızda olan çalışan başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun. İyi ki varsınız.
 • Sağlık hizmetlerinin ülkemizde en üst seviyeye çıkarılması için fedakârca çalışan ve sağlık alanında değerli katkılarda bulunan doktorlarımızın ve tüm sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramı’nı kutlarım.

 • Tüm acil sağlık çalışanlarının ve sağlık personelinin 14 mart Tıp Bayramını içtenlikle kutlar, başarılı çalışmalarının devamını dilerim.
 • Hayatımızın her alanında yanımızda olan çalışan başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun. İyi ki varsınız.

 

Sağlık içerikleri sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
- Reklam -