Ana SayfaMagazinŞarkıcı Simge, beline kadar uzanan yırtmaçlı elbisesiyle sahnede dans etti

Şarkıcı Simge, beline kadar uzanan yırtmaçlı elbisesiyle sahnede dans etti

Yoğun bir konser maratonu olan güzel şarkıcı Simge, dün akşam sahne aldığı mekanda adeta şov yaptı. Beline kadar uzanan derin yırtmaçlı bir elbise giyen Simge, kıvrak dansıyla da adından söz ettirdi.

- Advertisement -

Mış mış, Üzülmedin mi, Prens ve Prenses, Yankı, Ben bazen, Öpücem gibi birçok şarkısıyla liste başı olan Simge, konserlerine hız kesmeden devam ediyor. Yaz konseri takvimini şimdiden dolduran güzel şarkıcı mayıs, haziran, temmuz, ağustos ayları için anlaşmalarını yaptı. Simge, dün akşam da İstanbul’da bir mekanda sahne aldı.

Sahne öncesi basın mensupları ile bir araya gelen Simge, muhabirlerin, “Bu tempoya nasıl ayak uyduracaksınız?” sorusuna “Doğru beslenerek, planlı yaşayarak üstesinden geleceğim. En önemlisi işimi aşkla yaptığım için problem olmayacak” cevabını verdi.

Sahnede ışıltılı siyah uzun bir elbise tercih eden Simge, beline kadar uzanan derin yırtmacıyla tüm dikkatleri üzerine çekti. Fiziğiyle göz kamaştıran Simge, kıvrak dansıyla da tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Konserde hayranlarının büyük bir ilgisiyle karşılaşan Simge, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Bu soğuk havaya, kara karşı bizi yalnız bırakmayan seyircime teşekkür ediyorum. Sizi çok seviyorum. Birlikte olduğumuz her an çok güzel” dedi.

Simge Sağın, Instagram, İstanbul, Konser, Magazin, Haberler

- Reklam -
Exit mobile version