Ana SayfaMagazinYurt dışında yaşayan Tolga Karel'den Erdoğan'a destek: Olmasını istediğim oldu

Yurt dışında yaşayan Tolga Karel’den Erdoğan’a destek: Olmasını istediğim oldu

- Advertisement -

Yıllar önce Türkiye’yi terk ederek yurt dışına yerleşen oyuncu Tolga Karel, cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde açılan sandık sonuçları ve oy oranlarını takip etti. Her fırsatta Recep Tayyip Erdoğan’a desteğini gösteren Karel, “Olmasını beklediğim oldu. Bu günden sonra daha çok çalışacağız. Yeni Türkiye ile dünya yeniden tanışacak” dedi.

Yıllar önce yayınlanan Yaprak Dökümü dizisindeki Oğuz rolüyle hafızalara kazınan Tolga Karel, yıllar önce Türkiye’den ABD’ye taşındı. Orada evlenen ve 3 çocuğu daha dünyaya gelen oyuncu, sandıklar açılmaya devam ederken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek verdi.

“OLMASINI İSTEDİĞİM OLDU”

Zaman zaman Instagram hesabından Erdoğan’a desteğini gösteren paylaşımlar yapan Karel, sandıkları açılırken Instagram hesabından bir paylaşım daha yaptı. Erdoğan’ın fotoğrafını yayınlayan Karel, “Söyleyecek bir kelimem yok hamdolsun. Bu saatten sonra kibir en büyük günahtır. Olmasını beklediğim oldu. Bu günden sonra daha çok çalışacağız. Yeni Türkiye ile dünya yeniden tanışacak” ifadelerini kullandı.

Yurt dışında yaşayan Tolga Karel'den Erdoğan'a destek: Olmasını istediğim oldu

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

- Reklam -