Ana SayfaMagazinYıllardır gözlerden uzak yaşayan Reha Muhtar'dan görenleri üzen paylaşım

Yıllardır gözlerden uzak yaşayan Reha Muhtar’dan görenleri üzen paylaşım

- Advertisement -

Magazin Haberleri

Türkiye’de 90’lı yıllara damga vuran isimlerin başında gelenlerden biri de şüphesiz Reha Muhtar’dı. Show Ana Haber’de kendine has sunumuyla kısa sürede dikkatleri üzerine çeken Muhtar tam 7 yıl boyunca reytinglerin zirvesinde kaldı. Ancak Atina muhabirliğinden anchormanliğe hızla yükselen Muhtar’ın düşüşü de çok hızlı oldu.

30 Haziran 2022 yılında Show TV’yi bırakmasının ardından bir süre televizyonlarda spor yorumculuğu yapan Muhtar, sonrasında ise gazetede köşe yazarlığına devam etmişti. Şu sıralar iki çocuğunun bakımını üstlenen ünlü televizyoncu, uzun aradan sonra üzücü bir paylaşımla gündeme geldi.

Muhtar, sosyal medya hesabından eski eşi Deniz Uğur’un öldürülen kocası İsmail Hakkı Sunat’ın fotoğrafını paylaştı. Sunat’ı Cemal Can’a benzettiğini belirten Muhtar, “İsmail Hakkı Sunat nasıl öldü? Beni de mi böyle öldürmek istiyorlar” ifadelerini kullandı.

Çanakkale’de yüksek sesle müzik dinleyen komşusunu kuru sıkı silah ile korkutması sonucu çıkan tartışmada silahla vurularak öldürülen sanatçı, “geleceğin tiyatro umutlarından biri” olarak gösterilmekteydi. Gelibolu’da toprağa verildi. Ayrıca ünlü oyuncu Deniz Uğur’un eşidir.

İşte Muhtar’ın o paylaşımı:

Yıllardır gözlerden uzak yaşayan Reha Muhtar'dan görenleri üzen paylaşım

Barış Yahya Çinçin
Barış Yahya Çinçin
Gündem Editörü Haberler.com – Magazin

İsmail Hakkı Sunat Reha Muhtar Deniz Uğur Magazin Güncel Haberler

- Reklam -