Ana SayfaMagazinYer yerinden oynayacak! Johnny Depp'in, Amber Heard ile görüşen Elon Musk'ı dövdüğü...

Yer yerinden oynayacak! Johnny Depp’in, Amber Heard ile görüşen Elon Musk’ı dövdüğü iddia edildi

Johnny Depp ile Amber Heard arasında devam eden tazminat davasında ilginç bir gelişme yaşandı. Çiftin eski menajeri tarafından dile getirilen açıklamalarda Amber Heard’ün Elon Musk’la görüştüğü aktarıldı. Bu açıklamalar sosyal medyada kısa süre içerisinde viral olurken, yaşanan görüşmelerin ardından Johnny Depp’in Elon Musk’ın yüzünü darbettiği iddia edildi.

- Advertisement -

Amerikalı aktör Johnny Depp’in oyuncu eski eşi Amber Heard‘e karşı açtığı 50 milyon dolarlık tazminat davasında her gün yeni bir gelişme yaşanıyor. Geçtiğimiz gün ortaya çıkan Amber Heard‘in yatağa tuvaletini yapması gündeme bomba gibi düşerken şimdi de Johnny Depp’in Heard ile buluşan Elon Musk‘la kavga ettiği ortaya atıldı.

Yer yerinden oynayacak! Johnny Depp'in, Amber Heard ile görüşen Elon Musk'ı dövdüğü iddia edildi

Çiftin eski menajeri Christian Carino dava sürecine katkıda bulunmak için mahkemede açıklamada bulundu. Carino, Heard’ün Depp ile barışmaya çalıştığı sırada Elon Musk ile görüştüğünü ve kendisine defalarca, “Onunla sadece boşluğumu dolduruyorum” dediğini söyledi.

Christian Carino’nun yaptığı açıklamalar sosyal medyada kısa süre içerisinde gündem olurken, ortaya yeni bir gelişme daha atıldı. Johnny Depp’in Amber Heard ile buluşmasından dolayı Elon Musk’ın yüzünü darp ettiği kısa süre içerisinde gündem olurken ikilinin buluştuğu ve el ele yürüdüğü fotoğraflar kısa süre içinde yayıldı.

Yer yerinden oynayacak! Johnny Depp'in, Amber Heard ile görüşen Elon Musk'ı dövdüğü iddia edildi

Zoom üzerinden toplantıya katılan Connolly, Depp ile Heard arasında 2015’te Avustralya’daki evlerinde gerçekleşen kavga ile ilgili de konuştu. Heard, tartışma sırasında Depp’in cinsel organını çıkararak tuvaletini yaptığını iddia etmişti. Connolly’nin ise bu iddia ile ilgili olarak yaptığı açıklama mahkeme salonunda gülüşmelere sebep oldu.Johnny Depp-Amber Heard davasında ilginç olay! Korumanın ‘cinsel organ’ ifadesi mahkemeyi kahkahaya boğdu

Connolly, “Eğer Bay Depp’in cinsel organını görsem hatırlardım” dedi. Bu sözler mahkeme salonunda kahkahaya sebep olurken, son dönemde asık suratlı bir şekilde mahkeme salonunda görülen Depp, kahkahaya boğuldu. Depp yüzünü kapatarak gülerken Heard’ün ise kaskatı kesildiği kayıtlara geçti.

Haberler.com / Bilsay Özer – Magazin

Amber Heard, Johnny Depp, Elon Musk, Magazin, Güncel, Haberler

- Reklam -