Ana SayfaMagazinYayına bağlanan kadının 75 yaşındaki kocasıyla ilgili itirafı sunucuları şaşkına çevirdi

Yayına bağlanan kadının 75 yaşındaki kocasıyla ilgili itirafı sunucuları şaşkına çevirdi

- Advertisement -

İsmini vermek istemeyen bir kadın izleyici, telefonla bağlandığı canlı yayında 75 yaşındaki kocasının kendisini aldattığını ve cinsel güç artırıcı haplar sipariş ettiğini anlattı. Kadın izleyicinin itirafı sunucu Nur Viral ve Esra Ezmeci’yi şaşkına uğrattı.

Beyaz TV’de Nur Viral’in sunduğu Hayatta Her Şey Var programında ilginç anlar yaşandı. İlişkiler hakkında verdiği tavsiyelerle tanınan Esra Ezmeci’nin konuk olduğu programa bir kadın telefonla bağlandı.

Kadın, 75 yaşındaki eşinin kendisini aldattığını belirtip eşinin cinsel güç artırıcı hap sipariş ettiğini söyledi. Koronavirüs salgınının çıkmasıyla yataklarını ayırdıklarını söyleyen kadın, bir de eşinin sosyal medya mesajlarını yakaladığını söyledi. Bir süre sonra yatakları birleştirdiklerini söyleyen kadın, “Aramıza yastık koyuyor, sırtını dönüyor” diyerek izleyenleri de şaşırttı.

İsmini vermek istemeyen kadın, Nur Viral’in “Aldatıyor mu?” sorusuna ise şu yanıtı verdi: “Aldatıyor, telefonda yakaladım. Mesaj konuşma… Oraya bakıyor buraya bakıyor, ilaçlarla uğraşıyor. Eşim gözümün içine baka baka kadınlarla konuşuyor.”

Öte yandan kadın, eşinin telefonunu açtığında bir kadının “Telefonu eşini ver.” dediğini de anlattı. Cinsel güç artırıcı haplar konusunda şaşkınlığını gizleyemeyen Viral’in “Başkası sipariş etmiş olabilir mi?” sorusuna ise konuk kadın, “Yaptı kaç kere, biliyorum.” cevabını verdi.

Haberler.com – Magazin

- Reklam -