Ana SayfaMagazinYargı'ya veda eden Yiğit Kalkavan, kendi cenaze sahnesinde rol aldı

Yargı’ya veda eden Yiğit Kalkavan, kendi cenaze sahnesinde rol aldı

- Advertisement -

Yargı dizisinin sevilen oyuncularından Rıdvan’ı oynayan Yiğit Kalkavan, ziyaret için gittiği sette kendi cenaze sahnesinde rol aldı. Saçını kestiren ve sakal bırakan oyuncu, kendi fotoğrafını yakasına takıp cenaze sahnesinde kamera karşısına geçti.

Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak ve Uğur Aslan gibi isimlerin başrolü paylaştığı Yargı dizisinde Rıdvan rolünü oynayan Yiğit Kalkavan, rol gereği ölerek diziye veda etti. Diziden ayrıldıktan sonra imaj değiştiren oyuncu, önceki gün seti ziyarete gidince ilginç anlar yaşandı.

KENDİ CENAZE SAHNESİNDE OYNADI

Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Yargı dizisinin Rıdvan’ı Yiğit Kalkavan kendi cenaze sahnesinde rol aldı. Yargı’nın Rıdvan’ı Yiğit Kalkavan ekibe veda etmiş, hemen ardından da Pars’a hayat veren Mehmet Yılmaz Ak diziden ayrılmıştı. Saçını kestiren ve sakal bırakan oyuncu geçen günlerde sete ziyarete gitti. Ancak bu görüşme ziyaretle sınırlı kalmadı. Ekiptekiler Kalkavan’a kendi cenaze sahnesine oynamayı teklif etti. Kalkavan da kendi fotoğrafını yakasına takıp cenaze sahnesinde kamera karşısına geçti.

Öte yandan ekibe veda eden Mehmet Yılmaz Ak’ın hayat verdiği Savcı Pars’ın bu hafta eli ekrana gelmişti, bu cinayetle ilgili yeni bölümde şok bir sahne daha seyirciyi çok şaşırtacak.

Ölerek Yargı'ya veda eden Yiğit Kalkavan, kendi cenaze sahnesinde rol aldı

Ölerek Yargı'ya veda eden Yiğit Kalkavan, kendi cenaze sahnesinde rol aldı

Ölerek Yargı'ya veda eden Yiğit Kalkavan, kendi cenaze sahnesinde rol aldı

Kaynak: Snob Magazin / Magazin

- Reklam -