Ana SayfaMagazinYalı Çapkını'nın başrolü Mert Ramazan Demir, yıllar önceki görüntüleriyle gündem oldu

Yalı Çapkını’nın başrolü Mert Ramazan Demir, yıllar önceki görüntüleriyle gündem oldu

Magazin Haberleri

- Advertisement -

Başrollerini Çetin Tekindor, Afra Saraçoğlu, Emre Altuğ, Gülçin Santırcıoğlu, Şerif Sezer gibi isimlerin paylaştığı Yalı Çapkını dizisin Ferit’i Mert Ramazan Demir’in yıllar önceki hali gündeme geldi.

Yalı Çapkını dizisinde başrolü oynayan Mert Ramazan Demir’in daha önce Muhteşem Yüzyıl’ın da aralarında bulunduğu birkaç dizide figüranlık yaptığı öğrenildi. Yakışıklı oyuncu, efsane dizide yeniçerilerden birine hayat vermişti. Öte yandan Mert Ramazan Demir’in 2019 yılında yayınlanan Üç Harfliler Adak filminde başrolde yer aldığı ortaya çıktı. Oyuncunuh filmde uzun saçlı hali ise dikkat çekti.

Mert Ramazan Demir, 1998 İstanbul doğumludur. Dialog Anlatım İletişim ve Michelle Danner Acting Studio’da eğitim aldı. Beyazperdede rol aldığı ilk film, yönetmenliğini Sonia Nassery Cole’ün yaptığı “I Am You”da başrolü Damla Sönmez, Cansu Tosun ve Ushan Çakır ile paylaştı. 2020’de yayınlanan, yönetmenliğini Can Evrenol’un yaptığı “Çıplak” isimli mini dizinin başrolünde yer aldı. Mert Ramazan Demir, FOX’ta yayınlanan “Öğretmen” dizisinde oynadı ve bu diziyle dikkatleri üzerine çekti. Netflix’te yayınlanan Ufo filminde de boy gösteren oyuncu, şimdilerde Yalı Çapkını dizisinde Ferit rolünü oynuyor.

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

Yalı Çapkını Star Tv Magazin Haberler

- Reklam -
Exit mobile version