Ana SayfaMagazinWilma Elles'e taciz şoku! Yaşadığı korku dolu anları anlattı: Bir anda perdeleri...

Wilma Elles’e taciz şoku! Yaşadığı korku dolu anları anlattı: Bir anda perdeleri kapattı

‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dizisinde canlandırdığı ‘Caroline’ rolüyle tanınan Alman oyuncu Wilma Elles, 2 yıl önce İstanbul’da yaşadığı ve hala aklından çıkmayan taciz olayını ilk kez anlattı. Elles, bir servis şoförünün aracı tenha bir yere çekerek kendisini taciz ettiğini ve perdeleri kapattığını belirten Elles, tacizden telefon numarasını vererek kurtulduğunu söyledi.

- Advertisement -

Alman oyuncu Wilma Elles, yıllar sonra çarpıcı bir itirafta bulundu. Minibüsüne bindiği bir servis şoförünün aracı tenha bir yere çekerek kendisini taciz ettiğini açıklayan Elles, uğradığı tacizden cep telefonu numarasını vererek kurtulduğunu söyledi.

YARDIMCI OLMAYI TEKLİF ETMİŞ

Oyuncu, eline bavuluyla yokuş çıkmak üzereyken bir servis şoförünün kendisine yokuş başına kadar yardımcı olmayı teklif ettiğini ardından ise taciz etmek istediğini belirtti. O anları anlatan ünlü oyuncu, şoförü, görüşme teklifinin kabul edeceğini söyleyerek bu durumdan kurtulduğunu anlattı.

“TİTREYEREK ARABADAN İNDİM”

Elles, 2 yıl önce İstanbul’da yaşadığı olayı şöyle anlattı: “Aracın içindeyim ve tek başınayım mezarın yanında duruyoruz. Kapıları kapatıyor. Şoför gidiyor, perdeleri kapatıyor ben çok heyecanlıyım ama belli etmedim. ‘Siz ne yapıyorsunuz!’ dedim, ‘Çok güzelsiniz biz tanışalım’ falan dedi. Ben de ‘Siz çok güzelsiniz, çok hoş yakışıklı bir erkeksiniz sizinle daha iyi bir yerde bir araya gelelim, burada değil, numaramı vereyim’ dedim. Ben gerçek numara vermek zorunda kaldım çünkü biliyordum ki o beni çaldıracak. Çaldırdı, bir süre sonra ikna oldu. Titreyerek arabadan indim, sonra beni 5-6 kez aradı.”

Wilma Elles'e taciz şoku! Yaşadığı korku dolu anları anlattı: Bir anda perdeleri kapattı

Snob Magazin / Magazin

Wilma Elles, İstanbul, Taciz, Alman, Magazin, Haberler

- Reklam -