Ana SayfaMagazinVOLKAN KOCAKUŞ’TAN YÂR

VOLKAN KOCAKUŞ’TAN YÂR

Müziğe olan tutkusu ile yazdığı şiirleri besteleyerek seslendiren Kendine ait yüzlerce bestesi bulunan Volkan Kocakuş ilk kez başkasına ait bir şarkıyı seslendirdi. söz ve müziği çok sevdiği çocukluk arkadaşı Emine Mirza Canbaz’a ait olan Yar şarkısının klibi yayınlandı. Volkan Kocakuş önümüzdeki günlerde de Büyük Klarnet Virtüözü (Kirpi) Bülent Altınbaş ile yepyeni bir projeye hazırlanıyor. Volkan Kocakuş ve Bülent Altınbaş Güzel bir grup çalışması ile dinleyenlerin karşısına çıkacak.

- Advertisement -

Can ver ruhuma adlı şarkısı ile müzik piyasasına güzel bir giriş yapan Volkan KOCAKUŞ daha sonrasında Yürek Avuçlarında ve YÂR adlı şarkılarını sevenleri ile buluşturdu.
Volkan KOCAKUŞ “Biz müzisyen ve sanatçılar olarak pandemide çok zor bir süreç yaşadık. Büyük sıkıntılar çektik. Ama ben bu kötü durumu kendi adıma iyi kullandım ve şarkılarımı gün yüzüne çıkarmaya başladım.Simdi ise ses getirecek büyük bir proje ile müzik piyasasında yerimizi sağlamlaştırmak istiyoruz.Büyük üstad,klarnet virtüözü Bülent Altınbaş namı diğer KİRPİ ile başlayacağımız bu yolculukta müzik adına çok güzel şeyleri sevenlerimizle buluşturacağız dedi

- Reklam -