Ana SayfaMagazinUtangaç Deniz! Muhabirlerin sorusu sevgilisiyle yakalanan ünlü oyuncuyu gülümsetti

Utangaç Deniz! Muhabirlerin sorusu sevgilisiyle yakalanan ünlü oyuncuyu gülümsetti

‘Aslında Özgürsün’ adlı dizide rol alan Deniz Çakır, önceki akşam yeni sevgilisi Bilgehan Baykal ile görüntülendi. Ünlü oyuncunun mutlu halleri dikkat çekti.

- Advertisement -

Ünlü oyuncu Deniz Çakır, yeni sevgilisi Bilgehan Baykal ile Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda düzenlenen bir müzikale katıldı. Konser çıkışı görüntülenen aşıklar, utangaç tavırlar sergiledi.

Kameraları görünce sevgilisinin elini bırakan Deniz Çakır, gelen soruları yanıtsız bıraktı. Çakır, “Yaz ayında sürpriz nikah olur mu?” sorusuna gülerek cevap verdi.

Deniz Çakır aşk sarhoşu! Sevgilisiyle ilk kez görüntülendi!

Deniz Çakır, 31 Aralık 1982 tarihinde Ankara’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. İlk oyunculuk deneyimi olan “Kadın İsterse” dizisinde, Alev rolüyle şöhrete kavuştu. Daha sonra “Yaprak Dökümü” dizisindeki Ferhunde karakteriyle başarılı bir oyunculuk sergiledi ve oldukça ses getirdi. Oyuncu, rol aldığı diziler dışında seslendirme çalışmaları yaptı ve sinema filmlerinde oynadı. 2015-2018 yılları arasında başlayan “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” adlı yapımda rol alan Deniz Çakır, son olarak 2019 yılında “Vurgun” adlı dizide Reyhan karakterine hayat verdi.

Deniz Çakır aşk sarhoşu! Sevgilisiyle ilk kez görüntülendi!

1975 İstanbul doğumlu olan Bilgehan Baykal, oyuncu Deniz Çakır ile aşk yaşıyor. Özel hayatıyla gündemde olan Bilgehan Baykal, İTÜ Makina Mühendisliği Bölümü’nü bitirdikten sonra sırasıyla University of Maine’de Pre-MBA, İngiltere’de Henley Management School’da MBA ve Marmara Üniversitesi’nde kalkınma iktisadı üzerine yüksek lisansını tamamladı. 2016 yılında Marmara Üniversitesi’nde Avrupa Birliği iktisadı üzerine doktora eğitimimi tamamlayan Baykal 20 yılı aşkın süredir bilişim sektöründe hem yerel hem çok uluslu şirketlerde yöneticilik yapmaktadır.

Deniz Çakır aşk sarhoşu! Sevgilisiyle ilk kez görüntülendi!

Bilgehan Baykal 10 yılı aşkın süredir yazılı ve dijital mecralarda ekonomi, küreselleşme ve dijitalleşme konularında köşe yazıları yazmanın yanı sıra “Teknik Değişimin Ekonomisi” kitabının yazarlarından biridir. Bilgehan Baykal Türkiye Siyasal Ekonomi Sosyal Araştırmalar Vakfı(TÜSES) yönetim kurulu ve Galatasaray Spor Kulübü genel kurul üyesidir.

Snob Magazin / Magazin

Cemal Reşit Rey Konser Salonu, Alarko Eğitim Kültür Vakfı, Deniz Çakır, Konser, Magazin, Haberler

- Reklam -