Ana SayfaMagazinÜnlü yapımcı Acun Ilıcalı hastaneden fotoğraf paylaştı, kolundaki detay hemen göze çarptı

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı hastaneden fotoğraf paylaştı, kolundaki detay hemen göze çarptı

Magazin Haberleri

- Advertisement -

Acun Ilıcalı geçtiğimiz hafta Sarıyer’de kızı Banu Ilıcalı ile birlikte seyahat ederken motorsiklet kazası geçirdi. Kaza nedeniyle kolu kırılan Ilıcalı hemen hastaneye kaldırıldı. Doktorlar tarafından yapılan ilk muayenin ardından Ilıcalı’nın ameliyat edilmesine karar verildi.

Ilıcalı, başarılı bir şekilde koluna platin takılan ameliyattan sonra hastaneden taburcu edildi. Ünlü yapımcı, taburcu olmasının ardından kendisiyle ilgilenen sağlık çalışanlarını da unutmadı ve sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

Ilıcalı, “Başta ameliyatımı yapan Prof. Dr. Mustafa Karahan ve bu süreçte emeği geçen tüm değerli sağlık personeline, bizi çok güzel ağırlayan Acıbadem Hastanesi’ne, Mehmet Ali Aydınlar ve Mustafa Eröğüt’e, ziyaret ve mesajlarıyla destek olan tüm dostlarıma çok teşekkür ediyorum.. Beni evimde hissettiren sevgili hasta bakıcı ve hemşirelerime ayrıca teşekkür ediyorum, onları seviyorum. Tedavim boyunca gördüğüm yoğun ilgi ve sevgi beni çok mutlu etti. İş hayatımda önemli başarılar elde ettim ama bu sevgi paha biçilemez. Bu mutluluğun benim en kısa sürede iyileşmemi sağlayacağına eminim” dedi.

Ilıcalı’nın paylaştığı fotoğrafa kısa süre içerisinde çok sayıda yorum gelirken, bir detay da hemen göze çarptı. Ünlü yapımcının kolunun çok tehlikeli bir yerden kırıldığı ve morlukların hala durduğu görüldü.

İşte o fotoğraf:

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı hastaneden fotoğraf paylaştı, kolundaki detay hemen göze çarptı

Barış Yahya Çinçin
Barış Yahya Çinçin
Gündem Editörü Haberler.com – Magazin

Acun Ilıcalı Magazin Haberler

- Reklam -