Ana SayfaMagazinÜnlü spiker Reha Muhtar'dan Tamer Karadağlı'ya bomba gönderme! Ortalık alev alacak

Ünlü spiker Reha Muhtar’dan Tamer Karadağlı’ya bomba gönderme! Ortalık alev alacak

Magazin Haberleri

- Advertisement -

Türkiye’de bir döneme damga vuran gazeteciler arasında yer alan Reha Muhtar ile oyuncu Deniz Uğur arasındaki velayet davası, aylardan bu yana gazete manşetlerinden inmiyor. Muhtar’ın oğlu Poyraz’ın velayeti babasında kalırken, kızı Mina’nın geçici velayeti ise anne Deniz Uğur’a verildi.

Ancak mahkemenin kararını vermesi de ikili arasındaki gerginliği yatıştırmadı. Deniz Uğur, geçtiğimiz günlerde Reha Muhtar’ın bir restoranda garsonlarla tartıştığı anlara ilişkin görüntüleri yayınladı. Ayrıca Muhtar’ın akli dengesinin yerinde olmadığını iddia etti. Geçtiğimiz günlerde ise Muhtar’ın müdavimi olduğu bir restorandan garsonlarla tartıştığı için ayrılmak zorunda kaldığı iddia edildi.

Söz konusu iddialara ise yanıtı Seren Serengil verdi. Serengil, Muhtar’ın aynı restorana devamlı gittiğini ve böyle bir olayın yaşanmadığını dile getirdi.

Bu gelişmelerin ardından bir hamle de Reha Muhtar’dan geldi. Muhtar daha önce Seren Serengil’i arayarak “Reha’ya destek verme” dediğini açıkladığı oyuncu Tamer Karadağlı’yla ilgili paylaşım yaptı. Muhtar, son yaşanan olayları işaret ederek, “Çocuklar Duymasın istedim olmadı mevlam” ifadelerini kullanarak Çocuklar Duymasın dizisindeki Haluk rolüyle özdeşleşen Karadağlı’ya göndermede bulundu.

Ünlü spiker Reha Muhtar'dan Tamer Karadağlı'ya bomba gönderme! Ortalık alev alacak

Barış Yahya Çinçin
Barış Yahya Çinçin
Gündem Editörü Haberler.com – Magazin

Tamer Karadağlı Seren Serengil Reha Muhtar Deniz Uğur Magazin Haberler

- Reklam -