Ana SayfaMagazinÜnlü şarkıcı Kesha, beşinci stüdyo albümünü çıplak pozlarıyla tanıttı

Ünlü şarkıcı Kesha, beşinci stüdyo albümünü çıplak pozlarıyla tanıttı

- Advertisement -

Ünlü sanatçı Kesha, beşinci stüdyo albümü “Gag Order”ı çıplak pozlarla Instagram’da tanıttı. Albümün tanıtımını yaparken tamamen çıplak bir şekilde, yalnızca güneş gözlükleri giydi ve mahremiyetini albüm versiyonlarıyla korudu. Kesha, anksiyeteyle mücadelesini ve bu deneyimin yeni albümündeki “Eat The Acid” adlı parçaya ilham olduğunu paylaştı.

Popüler şarkıcı Kesha, beşinci stüdyo albümü “Gag Order”ın tanıtımını Instagram üzerinden herkesin ilgisini çekecek bir biçimde yaptı.

Albümün tanıtımı için 36 yaşındaki sanatçı, bahçesinde tamamen çıplak pozlar vererek dikkatleri üzerine çekti ve mahrem yerlerini albümün iki farklı versiyonuyla gizledi. Ünlü şarkıcı, ıslak sarı saçları ve bir battaniye üzerinde verdiği çeşitli pozlarla dövmelerini gösterdi. Tek giydiği bir çift güneş gözlüğüydü.

Ünlü sanatçı Kesha, beşinci stüdyo albümü 'Gag Order'ı çıplak pozlarla Instagram'da tanıttı

Kesha, paylaşımına şunları ekledi; “‘Gag Order”ı vinil olarak dinlemek için çıplak ol. Vinilin ön siparişini hemen ver. Sonra da bana çekici fotoğraflarını gönder. Yeni albümüm varken kimin giysiye ihtiyacı olur ki!”

Birkaç hafta önce Lowe ile Apple Music için yaptığı bir röportajda, Kesha, anksiyeteyle başa çıkmakta zorlandığını ve bu durumu yanlışlıkla ‘psikotik bir kriz’ olarak algıladığını itiraf etti. Sanatçı, ‘manevi’ yanına yönelmenin, zor anlarında ona yardımcı olduğunu ifade etti.

Kesha, “Anksiyete krizi içindeyken çılgınca bir ruhani deneyim yaşadım. Sadece anksiyeteydi,” dedi. Ünlü şarkıcı “Bir anda beynim… sanki bir psikotik krizi yaşıyor gibi hissettim. Ama sonra durumu kabullenmeye başladım, ‘Peki, bu oluyor, ben ne yapmalıyım?’ diye düşündüm,” şeklinde devam etti.

Haberler.com / Abdullah Teymur – Magazin

- Reklam -
Exit mobile version