Ana SayfaMagazinÜnlü oyuncu İclal Aydın'ın annesi hayatını kaybetti

Ünlü oyuncu İclal Aydın’ın annesi hayatını kaybetti

- Advertisement -

Oyuncu ve yazar İclal Aydın’ın uzun süredir tedavi gören annesi Yücel Çoker yaşamını yitirdi. Acı haberi sosyal medya hesabından duyuran Aydın, hastalığının teşhisinin konulduğu ilk günden son geceye dek destek olanlara teşekkür ederek, “Acısının son bulduğuna inanmak tesellimiz.” dedi.

Oyuncu ve yazar İclal Aydın’ın uzun süredir tedavi gören annesi Yücel Çoker hayatını kaybetti.İclal Aydın, sosyal medya hesabından yayınladığı mesajla üzüntüsünü ifade etti.

“SON GÜNLERİNİ YOĞUN BAKIMDA GEÇİRDİ”

Annesinin eski bir fotoğrafını takipçileriyle paylaşan İclal Aydın, “Annemiz Yücel Çoker’i 7 Şubat Salı günü saat 21: 45’te kaybettik. 10 yılı aşan hastalığının son günlerini yoğun bakımda geçirdi.” şeklinde konuştu.

İclal Aydın... ANNESİNİ KAYBETTİ!

“YERİN CENNET OLSUN”

Aydın şöyle devam etti: “Teşhisin konduğu ilk günden bu geceye dek bize destek olan tüm yakınlarımıza, doktorlarımıza, hemşire, hasta bakıcı ve uzman çalışanlara gönülden teşekkür ederiz. Acısının son bulduğuna inanmak tesellimiz… Bizim için hep böyle güzel, hep böyle genç… Yerin cennet olsun, Allah rahmetiyle kucaklasın…”

Kaynak: Magazinkolik / Magazin

- Reklam -