Ana SayfaMagazinÜnlü komedyen Ata Demirer'den sosyal medyayı sallayan Ronaldo paylaşımı

Ünlü komedyen Ata Demirer’den sosyal medyayı sallayan Ronaldo paylaşımı

- Advertisement -

Cristiano Ronaldo, Portekiz’in Fas’a karşı oynadığı maçta yedek bırakıldı. Ronaldo’nun üzgün hali dünya basınında gündem oldu. Ünlü komedyen Ata Demirer de bu duruma kayıtsız kalmadı. Demirer, “Ronaldo’yu seyredemiyorsak elenin diyesim var. Sizce beddua sayılır mı?” ifadeleriyle paylaşım yaptı. Futbolseverler bu paylaşıma yorum yağdırdı.

37 yaşındaki dünya yıldızı Cristiano Ronaldo’nun son zamanlarda yaşadıkları herkesin dilinde. Manchester United’la olaylı şekilde yolları ayıran Portekizli yıldız, Dünya Kupası sırasında kulüpsüz kaldı.

Manchester United’da kulübeye çekilen Ronaldo, Portekiz’de de aynı kaderi yaşıyor. İsviçre maçında 73. dakikada oyuna alınan yıldız futbolcu, çeyrek finaldeki Fas maçında da yedek bırakıldı.

Ünlü komedyen Ata Demirer'in Ronaldo paylaşımı sosyal medyayı salladı: Beddua sayılır mı?

Manchester United’ın ardından Portekiz’de de benzer problemi yaşayan Ronaldo’nun kulübedeki görüntüsü hayranlarının yüreğine dokundu. Ronaldo’nun durumuyla ilgili ünlü komedyen Ata Demirer’den de paylaşım yaptı.

Ünlü komedyen Ata Demirer'in Ronaldo paylaşımı sosyal medyayı salladı: Beddua sayılır mı?

Demirer yaptığı paylaşımda, “Ronaldo’yu seyredemiyorsak bir güzel elenin diyesim var! Sizce beddua sayılır mı? Haksız mıyım?” ifadelerini kullandı. Futbolseverler bu paylaşıma yorum yağdırdı.

Ömer Özarslan
Spor editörü Haberler.com – Spor

- Reklam -