Ana SayfaMagazinTwitch yayıncısı Burak Şener, Kahramanmaraş depremine canlı yayında yakalandı

Twitch yayıncısı Burak Şener, Kahramanmaraş depremine canlı yayında yakalandı

- Advertisement -

Twitch yayıncısı Burak Şener, Kahramanmaraş’taki 7,4 şiddetindeki depreme canlı yayında yakalandı. Depremi ilk sallantıyla fark eden yayıncı, masanın altına saklanarak izleyicilerine seslendi. Yayıncının depreme yakalandığı an canlı yayın kamerasına anbean yansıdı.

Kahramanmaraş‘ın Pazarcık ilçesinde saat 04.17’de şiddetli bir deprem meydana geldi. Depremin büyüklüğü AFAD’dan 7,4 olarak açıklanırken Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay’ı da sarstı. Deprem anı ise Burak Şener adlı Twitch yayıncısının canlı yayın kamerasına yansıdı.

CANLI YAYINDA DEPREME YAKALANDI

Sabah 04.17’de Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen 7,4 şiddetindeki depreme popüler canlı yayın platformu Twitch’te yakalanan Kırmızı Kep kullanıcı adlı Burak Şener, depremi ilk sallantıda fark ederek kendini masanın altına sakladı.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

“ÇOK KÖTÜ, BİNA YIKILACAK”

Şiddetin artmasıyla beraber masanın altından takipçilerine seslenen yayıncı, “Arkadaşlar çok kötü, bina yıkılacak” sözlerine yer vermesinin ardından depremin şiddeti arttı ve canlı yayın kesintiye uğradı.

Twitch yayıncısı Burak Şener, Kahramanmaraş depremine canlı yayında yakalandı

Twitch yayıncısı Burak Şener, Kahramanmaraş depremine canlı yayında yakalandı

SON DEPREMLER: Türkiye ve dünyadan son dakika depremler listesi.
Yakupcan Aydemir
Espor ve Oyun Editörü Haberler.com – Gamegar

- Reklam -