Ana SayfaMagazinTV Şovunda cinsel saldırı skandalı! Görüntü sonrası erkek yarışmacıyı diskalifiye ettiler

TV Şovunda cinsel saldırı skandalı! Görüntü sonrası erkek yarışmacıyı diskalifiye ettiler

- Advertisement -

ABD’de yayınlanan bir yarışmada erkek yarışmacılardan biri, uyuduğu sırada kadın yarışmacının yatağına çıplak şekilde girmek istedi. Diğer yarışmacıların da olaya müdahil olması sonrası devreye giren yapımcılar, erkek yarışmacıyı cinsel saldırı suçlamasıyla yarışmadan diskalifiye etti.

Amerika’da süper yatta çalışan ve ikamet eden mürettebat üyelerinin hayatlarını anlatan Below Deck reality dizisinin erkek yarışmacısı Luke, kadın yarışmacının yatağına çıplak bir şekilde girince, yapımcılar hemen müdahale edip Luke’yi kadın yarışmacının odasından zorla çıkardı. Luke, yapımcı tarafından yarışmadan kovuldu.

Kadın, yarışmacı, Luke’ye kendisinden uzaklaşmasını söyledi. Fakat Luke, dinlemedi. Bunun, üzerine yapımcılar Luke’yi dışarı çıkarmak için odaya girmeye çalıştıklarında Luke, kapıyı sert bir şekilde kapatmaya çalıştı.

TV Şovunda cinsel saldırı skandalı! Erkek yarışmacı, kadın yarışmacının yatağına çıplak şekilde girmeye çalıştı

Yapımcılar, kadın yarışmacı Margot’a Luke’ye odaya girmesi için izin verip vermediğini sordu. Margot, uykuda olduğunu uyandığında Luke’yi çıplak bir şekilde yatağında gördüğünü söyledi.

TV Şovunda cinsel saldırı skandalı! Erkek yarışmacı, kadın yarışmacının yatağına çıplak şekilde girmeye çalıştı

Bazı yarışmacılar Luke’ye kurallara uymadığı gerekçesi ile sadece uyarı cezası verilmesi gerektiğin söylemesine rağmen Luke, yarışmadan kovuldu. Yarışmadan kovulduğu için yarışmanın yapıldığı yattan çıkarılan Luke, geceyi bir otelde geçirmek zorunda kaldı.

Haberler.com – Hukuk

- Reklam -