Ana SayfaMagazin"Türkülerin kraliçesi" lakaplı sanatçı Güler Işık, ikinci kez yakalandığı kanseri yendi

“Türkülerin kraliçesi” lakaplı sanatçı Güler Işık, ikinci kez yakalandığı kanseri yendi

- Advertisement -

2015’te meme kanserine yakalanan ve atlatan “Türkülerin kraliçesi” lakaplı Güler Işık, ikinci kez yakalandığı kanseri yendi. Sosyal medya hesabından güzel haberi duyuran ünlü türkücü “Bu güzel haberi sizinle paylaşmak istedim” dedi.

Ünlü türkücü Güler Işık, ikinci kez yakalandığı kanseri yendiğini açıkladı. Işık filmlerinin temiz çıktığını ve her şeyin normal olduğunu dile getirdi.

Bir dönem söylediği türkülerle adından söz ettiren ‘Türkülerin kraliçesi’ lakaplı Güler Işık, 2015 yılında göğsünde hissettiği sertlik ve ağrıdan sonra doktora gitmiş ve göğüs kanseri teşhisi konulmuştu. Hastalığı atlatan Işık geçtiğimiz yılın başlarında ikinci kez kansere yakalandığını duyurmuştu.

'Türkülerin kraliçesi' Güler Işık, ikinci kez yakalandığı kanseri yendi

Rutin kontroller sırasında meme kanseri olduğunu öğrenen Işık, sevenlerinden dua istemişti. Sahneleri bırakan ve maneviyata yönelen Işık, zorlu günleri atlattı ve kanseri yendiğini açıkladı.

'Türkülerin kraliçesi' Güler Işık, ikinci kez yakalandığı kanseri yendi

Sosyal medya hesabından bir video yayınlayan Işık müjdeli haberi şu sözlerle duyurdu; “Sizlere müjdeli bir haber vermek istiyorum. Çok şükür filmlerim temiz çıktı, her şey normal. Bu güzel haberi sizlerle paylaşmak istedim. Doktorlarıma teşekkür ediyorum. İlaç tedavim devam edecek ama iyiyim. Sevincimi sizlerle paylaşmak istedim.”

'Türkülerin kraliçesi' Güler Işık, ikinci kez yakalandığı kanseri yendi

Zehra Yaşık
Editör Haberler.com – Magazin

- Reklam -