Ana SayfaMagazinTürkiye'de de çok izlenen Kim Milyoner Olmak İster'in sırrı ifşa oldu, seyirciler...

Türkiye’de de çok izlenen Kim Milyoner Olmak İster’in sırrı ifşa oldu, seyirciler bile inanamadı

Magazin Haberleri

- Advertisement -

Türkiye‘de de geniş bir kitle tarafından merakla takip edilen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının Avrupa formatında ilginç bir olay yaşandı. Popüler yarışma programının geçen haftaki bölümünde Maria King adlı bir yarışmacı ter döktü. Bölüm, Maria sorularında ilerlerken sonlandı ve bitiş yüksek sesli bir efektle duyuruldu.

Kim Milyoner Olmak İster izleyicileri şüphesiz programın formatından ötürü Maria’nın yarışmaya bir sonraki bölümün başında devam edeceğinin farkına vardı.

Türkiye'de de çok izlenen Kim Milyoner Olmak İster'in sırrı ifşa oldu, seyirciler bile inanamadı

Korna çaldığında, sunucu Jeremy Clarkson yarışmacıya sordu: “Bunun ne anlama geldiğini biliyor musunuz” Maria beklenmedik bir cevap verdi: “Gidip üstümü değiştirmem gerekecek. “Ardından aceleyle ekledi: “Bunu söylememem gerekiyordu, değil mi” Her bölümü ayrı ayrı çekmek yerine, Kim Milyoner Olmak İster’de aslında tek seferde birden fazla bölüm çekiliyor.

Yarışmacılar her bölümün sonunda setten ayrılıp 1 saat sonra farklı kıyafetlerle geri dönüyor, böylece zamanın geçtiği izlenimi veriliyor. Hataya eğlenceli tarafından bakan Clarkson, evdeki izleyicinin havasını bozmamak için çelişkiyi kabul etmeden önce güldü.

Barış Yahya Çinçin
Barış Yahya Çinçin
Gündem Editörü Haberler.com – Magazin

Türkiye Magazin Haberler

- Reklam -