Ana SayfaMagazinTüm söylentilere böyle cevap verdiler! Ebru Şallı ve Eşi Uğur Akkuş Dubai'ye...

Tüm söylentilere böyle cevap verdiler! Ebru Şallı ve Eşi Uğur Akkuş Dubai’ye kaçtı

Bir süredir boşanacakları konuşulan Ebru Şallı ve Uğur Akkuş çifti Dubai’ye uçtu. Ebru Şallı eşi ile uçakta çekildiği pozları “Kaçıyoruz” notuyla paylaştı. Ünlü çift bu paylaşımla haklarındaki tüm söylentileri yalanlamış oldular.

- Advertisement -

Ebru Şallı sosyal medya hesabından eşi Uğur Akkuş‘un soyadını kaldırması ile Ebru Şallı‘nın boşanma kararı aldığı iddia edilmiş. İşadamı Uğur Akkuş‘un maddi zorluklar yaşadığı iddia edilmiş ve Kuveytli yatırımcıları dolandırdığı için hapis cezasına çarptırıldığı ileri sürülmüştü.

Tüm bunlar medyada manşetleri süslerken Ebru Şallı ve Uğur Akkuş çifti bu iddiaları yalanlarcasına önce, Uğur Akkuş kızı, Aden Su’nun 9’uncu doğum gününü partisinde, ardından İstinye’de yedikleri yemek sonrasında verdikleri el ele fotoğraflar ile ve açıklamalar ile tüm bu iddiaların asılsız olduğunu ispat etmeye çalışmışlardı.

Akkuş çifti bu kez Dubai‘ye kaçtı. Uğur Akkuş ve eşi Ebru Şallı, özel bir uçak ile Dubai yolculuğu sırasında çektikleri fotoğrafları her zaman olduğu gibi Ebru Şallı sosyal medya hesaplarından önce “Nereye uçuyoruz acaba” arkasından “Kaçıyoruz” etiketleri ile paylaştı.

Uğur Akkuş ve eşi çok önemli iş görüşmeleri için önce Dubai ardından Abu Dabi’ye geçecekler. Yeni projelere imza atmaya hazırlanan Uğur Akkuş birkaç günde olsa eşi Ebru Şallı ile kaldıkları Palm Jumeriah’ta tadını çıkarmaya çalışacaklar.

Snob Magazin / Magazin

Uğur Akkuş, Ebru Şallı, Medya, Dubai, Magazin, Haberler

- Reklam -
Exit mobile version