Ana SayfaMagazinTuğba Ekinci evliliğe yeşil ışık yaktı! Yılbaşında nikah var

Tuğba Ekinci evliliğe yeşil ışık yaktı! Yılbaşında nikah var

2 yıldır flört ettiği 42 yaşındaki Berk Fenercioğlu ile Mecidiyeköy’deki ünlülerin kuaförü Levent Saydam’da objektife yakalanan Tuğba Ekinci, sürpriz bir açıklama yaptı. Ekinci ve sevgilisi 2023’ün başında nikah masasına oturmayı planladıklarını söyledi.

- Advertisement -

Paylaşımları ve çıkışlarıyla adından söz ettiren şarkıcı Tuğba Ekinci, geçtiğimiz aylarda ayrıldığı sevgilisi Berk Fenercioğlu’yla aşkına ikinci bir şans vermişti. İkilden barışma sonrası sürpriz açıklama geldi.

SEVGİLİSİNİ KÖŞEYE SIKIŞTIRDI

Magazinkolik’te yer alan habere göre, bugüne dek birlikte olduğu sevgilileriyle “evlilik” adını ağzına almayan Tuğba Ekinci, yanındaki kişiyi objektifimizle tanıştırırken “Berk Bey’le 2 yıldır beraberiz. Kendisi pilottur ve özel jetlerde mesleğini icra etmektedir” dedi ve şu soruyu sorarak sözü sevgilisine verdi.

Tuğba Ekinci'den evliliğe yeşil ışık yaktı! 2023'ün başında nikah var

YILBAŞINDA NİKAH MASASINA OTURMAYI PLANLIYORUZ

“Berkciğim ne zaman nikah masasına oturacağımızı magazinkolik.com’a açıklamak ister misin?” sorusu karşısında adeta şoke olan Berk Bey şunları söyledi; “Evet şu anda Tuğba ile ev bakıyoruz. Evlenme kararı aldık. Yılbaşında; yani 01.01.2023 de nikah masasına oturmayı planlıyoruz.” Kaynak: magazinkolik

Tuğba Ekinci'den evliliğe yeşil ışık yaktı! 2023'ün başında nikah var

Zehra Yaşık
Zehra Yaşık
Foto galeri editörü Haberler.com – Magazin

Tuğba Ekinci, Evlilik, Magazin, Haberler

- Reklam -