Ana SayfaSağlıkTıkalı damarlara yağ çözücü etkisi gösteren inanılmaz yöntem!

Tıkalı damarlara yağ çözücü etkisi gösteren inanılmaz yöntem!

Sağlık için oldukça faydalı besinler olan limon ve sarımsak bir araya geldiklerinde mucizevi bir ikili oluyor ve birçok hastalıkta da şifa niyetine kullanılıyor.

- Advertisement -

İşte limon suyunun içerisine sarımsak atıp içtiğinizde sağlığınıza olan faydaları…

TIKANAN DAMARLARI AÇIYOR

Limon suyunun içerisine sarımsak atıp içtiğinizde, tıkanan damarlar açılıyor, damar sertliklerini ve hipertansiyonu önlüyor. Kolesterol ve lipidi düşürerek zararlı yağların hızlı bir şekilde yakılmasını sağlıyor.

KİLO VERDİRİYOR

KİLO VERDİRİYOR

Düzenli olarak tüketilen sarımsaklı limon suyu vücuttaki zararlı yağların yakılmasını sağlayarak hızlı bir şekilde kilo vermenize yardımcı oluyor.

Böbrek ve safra taşlarını eritiyor, idrar söktürüyor, vücuttaki şişkinliği yok ediyor ve dokularda ödem oluşmasını engelliyor. Helycobeacter pylori adlı ülser mikrobunu öldürerek, mide ve oniki parmak bağırsağı ülserinin kesin tedavisini yapıyor.

AĞRI KESİCİ ÖZELLİĞİ VAR

AĞRI KESİCİ ÖZELLİĞİ VAR

Tüm romatizmal ağrıları iyileştiren sarımsaklı limon suyu, kireçlenmeyi önleyerek her türlü ağrının geçmesine yardımcı oluyor.

KANSERİ ÖNLEMEDE ÖNEMLİ

KANSERİ ÖNLEMEDE ÖNEMLİ

Limondaki yüksek miktarda yer alan C vitamini ve sarımsağın içerisinde yer alan antioksidan bağışıklığı mükemmel hale getiriyor. Cilt alerjenlerini engellemenin yanı sıra kanser hastalıklarına karşı tüm organlarda kalkan görevi görüyor.

NASIL YAPILIR?

NASIL YAPILIR?

-Vermiş olduğumuz malzemeleri cam şişenin içerisine koyun.

-Sarımsakların kabuklarını soyduktan sonra yıkamadan bir kavanoz yardımıyla çok hafif bir şekilde ezin. (Sarımsaklar bütün bir şekilde kalmalı) daha sonra 25 gün güneş almayan bir yerde bekletin ve her gün şişenin içerisinde bir kez çalkalayın.) 

-Sabahları aç karnına kahvaltıdan önce bir çay bardağı içebilirsiniz.

- Reklam -