Ana SayfaMagazinTaner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu'nun kızları dünyaya geldi

Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu’nun kızları dünyaya geldi

Geçtiğimiz yaz sade bir törenle dünya evine giren oyuncu Ece Çeşmioğlu ve Taner Ölmez çiftinin ilk kızları Zeynep dünyaya geldi. Hastane önünde yaptığı açıklamada eşini doğumdan yalnız bırakmadığını söyleyen Ölmez, “İkisinin de durumu iyi. Kızımın kafasını ilk gördüğümde resmen gözyaşlarıma hakim olamadım” dedi.

- Advertisement -

Geçtiğimiz sene haziran ayında nikah masasına oturan ve ilişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Ece Çeşmioğlu ve Taner Ölmez çiftinin ilk çocukları dünyaya geldi. Zeynep adını verdikleri ilk kızını kucağına alan Ölmez, hastane önünde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

“EŞİMİN DE KIZIMIN DA DURUMU İYİ”

Baba olma heyecanını yaşayan Ölmez “Aşırı mutluyum, kucağıma ilk aldığımda çok heyecanlandım” dedi. Kızlarının sağlık durumu hakkında da konuşan Ölmez “3 kilo 400 gram ve uzun boylu olarak doğdu. Eşimin de kızımızın da sağlık durumu çok iyi. Tarifi edilemez bir mutluluk yaşadım, ailemizde çok erkek vardı, resmen dua ettim kız çocuğunu çağırdım adeta umarım sizin de kız çocuğunuz olur” diye konuştu.

Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu'nun kızları dünyaya geldi

“DOĞUMDA KIZIMIN KAFASINI GÖRÜNCE AĞLADIM”

Sevilen oyuncu, muhabirlerin “Doğum anında eşinizi yalnız bırakmamışsınız sanırım. Nasıl bir duyguydu?” sorusu üzerine de sözlerine şöyle devam etti: “Doğuma girdim, kızımın kafasını ilk gördüğümde resmen gözyaşlarıma hakim olamadım, ağlamamak için direndim ama daha fazla dayanamadım, hatta ilk temasımız da oldu kızım ile. Yukarıda da ilk kez ben üstünü değiştirdim.”

Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu'nun kızları dünyaya geldi

Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu'nun kızları dünyaya geldi

Snob Magazin / Magazin

Ece Çeşmioğlu, Taner Ölmez, Haziran, Baba, Magazin, Haberler

- Reklam -