Ana SayfaMagazinTan Taşçı'dan ödül töreni isyanı: Beni aday göstermeyin, katılmayacağım

Tan Taşçı’dan ödül töreni isyanı: Beni aday göstermeyin, katılmayacağım

- Advertisement -

Uzun zamandır etik bulmadığı için ödül törenlerine katılmayan başarılı şarkıcı Tan Taşçı, sosyal medya hesabından kendisine “Gelirseniz ödül sizin” diyen tepki göstererek “Ayıp oluyor ama! Uzun zamandır katılmadım, katılmayacağım” dedi.

Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde verdiği konserlerle adından söz ettiren başarılı şarkıcı Tan Taşçı, istemediği halde ödül törenlerinde aday gösterilmesine tepki gösterdi.

“AYIP OLUYOR”

Uzun zamandır hiçbir ödül törenine katılmayan ve aday gösterilmek istemeyen şarkıcı, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: “Ödül yapılarını etik bulmamam sebebiyle yıllardır hiç bir ödül törenine katılmıyor, verilmeye çalışılan ödülleri geri çeviriyorum. Sosyal medya duyurularına katılmamam, defalarca konu ile ilgili açıklamalar yayınlamama rağmen halen ödül törenlerinde aday gösteren kurumlara bir de iletişim ekibim aracılığı ile ulaşıp, adaylığı kabul etmediğimi, geri çekmelerini talep ediyorum. Yine bazı kurumlar bu talebime uymayarak, özel olarak ödül vermek için davet etmeye, aday göstermeye, ‘gelirseniz ödül sizin’ tavırlarına devam etmekteler… Ayıp oluyor ama! Ödül törenleri, kurumların promosyon stratejileri olup, etik yapıları gereği hayat görüşümle zıt yapılardır. Uzun zamandır katılmadım, katılmayacağım. Anlayışınız için teşekkür ederim.”

Tan Taşçı'dan ödül töreni isyanı: Beni aday göstermeyin, katılmayacağım

Tan Taşçı'dan ödül töreni isyanı: Beni aday göstermeyin, katılmayacağım

Tan Taşçı'dan ödül töreni isyanı: Beni aday göstermeyin, katılmayacağım

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

- Reklam -