Ana SayfaMagazinTaha Duymaz'ın annesi oğlunun izinden gidiyor: Para kazanmamız gerekiyor

Taha Duymaz’ın annesi oğlunun izinden gidiyor: Para kazanmamız gerekiyor

- Advertisement -

Sosyal medyada çektiği yemek videolarıyla tanınan genç fenomen Taha Duymaz, Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve birçok ili etkileyen depremde hayatını kaybetmişti. Oğlunun ölümü sonrası toparlanmaya çalışan acılı anne Meryem Duymaz “Para kazanmamız gerekiyor” diyerek sosyal medya hesabı açtı.

Hatay’ın Yayladağı ilçesinin Suriye sınırına yakın Güveççi Mahallesi’nde ailesiyle yaşayan, beş metrekarelik mutfaklarında yaptığı yöresel lezzetleri ve farklı tarifleri, sosyal medyada takipçileriyle paylaşan Taha Duymaz ülkemizde yaşanan ve asrın felaketi olarak nitelendirilen depremde hayatını kaybetmişti.

Depremin 12. gününde cansız bedeline ulaşılan Taha Duymaz’ın acı haberiyle tüm ailesi derinden sarsılmıştı. 19 yaşındaki genç fenomenin ölümü ailesi ve sevenlerini yasa boğmuştu.

Taha Duymaz’ın ölümünün üzerinden yaklaşık 4 ay geçti. Zor günleri yavaş yavaş geride bırakan acılı anne Meryem Duymaz, oğlunun ölümünün ardından toparlanmaya başladı.

Taha Duymaz'ın annesi oğlunun izinden gidiyor: Para kazanmamız gerekiyor

Meryem Duymaz da, tıpkı oğlu Taha gibi yemek videoları çekip yayınlamaya başladı. Zahter ve tandır ekmeği siparişleri de almaya başlayan Meryem Duymaz; “Merhaba arkadaşlar. Her şeye rağmen yaşamın devam edebilmesi için çalışıp para kazanmamız gerekiyor. Rabbim helal para versin herkese. Bu arada kimler tandır ekmeği seviyor canlarım” notu ile aldığı yeni kararı duyurdu.

Haberler.com – Magazin

- Reklam -
Exit mobile version