Ana SayfaMagazinSurvivor All Star'a veda eden yarışmacı Sema Aydemir oldu

Survivor All Star’a veda eden yarışmacı Sema Aydemir oldu

Survivor All Star’ın dün akşam yayınlanan bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Potaya giren Anıl, Ayşe, Sema ve Batuhan arasında en az oyu alarak yarışmaya veda eden isim Sema Aydemir oldu. Konseyde açıklama yapan Acun lıcalı, dengenin bozulduğunu söyleyerek takımların yeniden oluşturulacağını söyledi.

- Advertisement -

Survivor All Star’da peş peşe oynanan 4 dokunulmazlık oyununu da ünlüler takımı kaybetti. Yarışmanın dün akşam yayınlanan bölümünde ise ada konseyi düzenlendi ve SMS sonuçlarına göre yarışmaya veda eden isim açıklandı.

Survivor’da bu hafta ilk eleme adayı Anıl olmuştu. Haftanın 2. dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı Ayşe’yi eleme adayı yaptı. 3. dokunulmazlığı da kaybeden takım, bu sefer de Sema’nın adını yazdı. Haftanın son dokunulmazlık oyununu da kaybeden ünlüler takımında 4. aday da Batuhan oldu.

Survivor All Star'a veda eden yarışmacı Sema Aydemir oldu

Survivor’da elemeye kalan Anıl, Ayşe, Sema ve Batuhan arasında SMS oylaması yapıldı. Yarışmanın dün akşam yayınlanan bölümünde ise adaya veda eden isim açıklandı. Ada konseyinde konuşan Acun Ilıcalı, seyircilerden en az SMS’i alarak yarışmaya veda eden ismin Sema Aydemir olduğunu söyledi.

Survivor All Star'a veda eden yarışmacı Sema Aydemir oldu

Geçtiğimiz hafta da gönüllüler takımından ikizi elenen Sema, yaptığı veda konuşmasında şunları söyledi: “Burada hep savaşçı ve sert olmaya öyle görünmeye çalıştım. Çünkü duygusallığı kaldıran bir yer değil. Burada tek başıma kalsam bile aylarca yaşayabilecek bir insanım. Takım arkadaşlarımı sizleri özleyeceğim.”

Sema’nın elenmesiyle takımlarda dengesizlik olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı ise “Bizim takım planlamamız vardı. Sema’nın vedası onu değiştirmiş oldu. Bu haftadan itibaren, takımlarda ikişer kadın olacak. Takımları belirlemek için ise perşembe akşamı bir konsey yapacağız” dedi.

Survivor All Star'a veda eden yarışmacı Sema Aydemir oldu

Ecem Altan
Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

Acun Ilıcalı Sema Aydemir Tv8 Magazin Haberler

- Reklam -