Ana SayfaMagazinSurvivor 2023'ün ilk yarı finalistleri Yusuf ve Nefise oldu

Survivor 2023’ün ilk yarı finalistleri Yusuf ve Nefise oldu

- Advertisement -

Uzun bir süredir devam eden Survivor 2023’ün İstanbul’da yapılacak yarı finaline gelecek ilk isimler Yusuf ve Nefise oldu. Yarı final oyunu için kıyasıya mücadele eden yarışmacılar, kazandıktan sonra kendilerini yere atarak dakikalarca ağladı.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2023’ün büyük finali için geri sayım başladı. İstanbul’da yapılacak yarı finale doğrudan gelecek olan iki yarışmacı dün akşam belli oldu.

NEFİSE VE YUSUF YARI FİNALDE

Dün akşam son parkur oyununda mücadele eden Nefise, Yusuf, Ertuğ ve Özgür İstanbul’a yarı finalist olarak gelebilmek için ter döktü. Kıran kırana geçen mücadelenin ardından Nefise ve Yusuf İstanbul’daki yarı finale doğrudan gitme hakkı kazanarak ilk iki yarı finalist oldu. Yarışmanın ilk kazananı Yusuf, kendisini kuma atarak dakikalarca gözyaşı döktü. Aylardır zorlu parkurlarda mücadele eden ve şu an Survivor’da olan tek kadın yarışmacı Nefise ise kazandıktan sonra “Canım çok acıyor” diyerek gözyaşlarına hakim olamadı.

Survivor 2023'ün ilk yarı finalistleri Yusuf ve Nefise oldu

“SAÇ KIRAN OLDUM”

Oyunun ardından ada konseyinde konuşan Nefise, yaşadığı zor günlerden dolayı sıkıntıdan saç kıran olduğunu söyledi. Yusuf ise yarış bittikten sonra kazandığına inanamadığını ve yeniden yarışacağını sandığını söyledi. Dominik’ten yapılan son oylamada Ertuğ ve Özgür için SMS oylamasına çıkıldı. Yapılan oylamada daha az SMS’i alan yarışmacı Survivor 2023’ü dördüncü olarak bitirecek.

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

- Reklam -
Exit mobile version