Ana SayfaMagazinSüleyman Yağcı'nın sosyal medyanın gündemine oturan çıkış: Metroda öpüşürsen ben devreye girerim

Süleyman Yağcı’nın sosyal medyanın gündemine oturan çıkış: Metroda öpüşürsen ben devreye girerim

Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda “Sokağa, kafeye gidiyor cilveli kadınlar. Adamlar sapıtıyor. Giyimini biraz doğru yapacaksın” diyerek tepkilerin odağına oturan Süleyman Yağcı, bu kez “Sen sevgilinle metroda öpüşürsen, çocuk parkında öpüşürsen, kafeteryada öpüşürsen ben devreye girerim” sözleriyle sosyal medyanın gündemine oturdu.

- Advertisement -

Çocuklar Duymasın dizisindeki “Fıs Fıs İsmail” rolüyle adını tüm Türkiye‘ye duyuran Süleyman Yağcı, Esra Sönmezer‘in Pembe Pijama isimli programının canlı yayın konuğu olmuş ve “Kadınlar tayt giymesin. İğrenç buluyorum. Adamlar televizyonu açıyor sizin gibi cilveli kadınlar çıkıyor. Sokağa, kafeye gidiyor cilveli kadınlar. Adamlar sapıtıyor. Giyimini biraz doğru yapacaksın” diyerek tepkilerin hedefi olmuştu. Sunucu Esra Sönmezer de, “Yazın bikini, mayo giyiyoruz. Giymeyelim mi? Bakmayın. Siz mayo giyince biz bakıyor muyuz?” diyerek oyuncuya karşılık vermişti.

Süleyman Yağcı'nın sosyal medyanın gündem olan çıkış: Metroda öpüşürsen ben devreye girerim

Bu kez 2. Sayfa’ya konuk olan Süleyman Yağcı, sözlerinin arkasında olduğunu yeniledi. Gergin anların yaşandığı programda Yağcı, kendisine “sapık” diyenlere de cevap verdi.

“Benim neye ‘iğrenç’ dediğimi herkes biliyor” diyen Süleyman Yağcı şunları söyledi:

“%10 bilmeyen var onu da giyenler ve giydirenler. Bana ‘sapık’ diyenler asıl tehlikeli olan onlardır. Ben ‘adaplı şekilde giyinsin’ diyorum. Onlar ‘bırak daha açık giysinler, biraz daha bakalım’ diye düşünenler. Bir şey için ‘çirkin’ demek beğenmemektir. Ben ‘çirkin’ demedim. ‘Çirkin’ demek başka bir şey ‘iğrenç’ demek başka bir şey. O pis manzarayı görmek kimse izlemek zorunda değil. Pisten kastım giydiği şeylerin ortada olması. Her yerinin görünüyor olması. Adap var! Eskiden de bu tayt vardı ama dikkat edilirdi. İğrenç kelimesi hakarettir, ben de öyle tayt giyenlere hakaret ediyorum.”

Süleyman Yağcı'nın sosyal medyanın gündem olan çıkış: Metroda öpüşürsen ben devreye girerim

Açıklamasının dozunu artıran ünlü isim, “Lanet olsun. Sen sevgilinle metroda öpüşürsen, çocuk parkında öpüşürsen, kafeteryada öpüşürsen ben devreye girerim. Öyle bir hakkım var. Öpüşemezsin kardeşim. Hiç kimse halka umum olan yerde sevgilisiyle öpüşemez. Kural vardır, ahlak vardır. Burası Türkiye Cumhuriyeti’dir. Atatürk ilke ve inkılaplarıyla kanunlar belirlenmiştir. El ele yürüdü ben buna bir şey demem, öpüşmekten bahsediyorum. Otobüste sıkıştırıyor kızı köşeye, var mı böyle bir hakkı ya?” dedi.

Süleyman Yağcı'nın sosyal medyanın gündem olan çıkış: Metroda öpüşürsen ben devreye girerim

Snob Magazin / Magazin

Çocuklar Duymasın, Süleyman Yağcı, Esra Sönmezer, Türkiye, Magazin, Haberler

- Reklam -