Ana SayfaMagazinSon Dakika: İmam Hatiplilere yönelik sözleri nedeniyle adliyeye sevk edilen Gülşen'in tutuklanması...

Son Dakika: İmam Hatiplilere yönelik sözleri nedeniyle adliyeye sevk edilen Gülşen’in tutuklanması talep edildi

- Advertisement -

Magazin Haberleri

Konserlerindeki kıyafetleriyle adından sıkça söz ettiren Gülşen‘in nisan ayındaki bir konserinde “İmam Hatipte okumuş daha önce kendisi, sapıklığı oradan geliyor” demesi sosyal medyanın gündemine oturdu. Twitter’da “Gülşen Tutuklansın” etiketiyle trend listesinde yerini alan Gülşen hakkında soruşturma başlatıldı.

Son Dakika: İmam Hatiplilere yönelik sözleri nedeniyle adliyeye sevk edilen Gülşen'in tutuklanması talep edildi

BUGÜN GÖZALTINA ALINDI

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca TCK’nin 216. maddesi kapsamında “Halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama” suçundan resen soruşturma başlatılması ve kolluk görevlilerince mevcutlu bir şekilde edilmesi talimatı üzerine polis ekipleri harekete geçti. Savcılıkça dün yapılan açıklamada, Gülşen’in kolluk görevlilerince mevcutlu olarak hazır edilmesi talimatı verildiği belirtildi. Talimatın ardından Gülşen, Beşiktaş’taki evinde gözaltına alındı.

TUTUKLANMASI TALEP EDİLDİ

Gülşen, karakoldaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Adliye girişinde Gülşen’in eşi Ozan Çolakoğlu da kameralara yansıdı. Çolakoğlu, gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakarak adliyeye girdi. Gülşen’in adliyeye girmesinin ardından ifadesinin bitmesiyle birlikte savcı, Gülşen’in tutuklanmasını talep etti.

İlgili Haberler
Mesut Şahin
mesut.sahin@haberler.com Haberler.com – Magazin

Gülşen Magazin Güncel Haberler Son Dakika

- Reklam -
Exit mobile version