Ana SayfaMagazinSon Dakika: Ankara'da müzisyen Onur Şener'in öldürülmesine ilişkin 3 kişi tutuklandı, 2...

Son Dakika: Ankara’da müzisyen Onur Şener’in öldürülmesine ilişkin 3 kişi tutuklandı, 2 kadın serbest bırakıldı

- Advertisement -

Magazin Haberleri

Ankara‘nın Çankaya ilçesinde, eğlence mekanında sahne alan Onur Şener’in (45), karaoke yapmadan şarkı söylemesini isteyen grubun talebini yerini getirmediği için öldürüldüğü ortaya çıktı. Şener’in boğazının cam bardakla kesilerek öldürülmesiyle gözaltına alınan 2’si müfettiş, 1’i mühendis 3 kişi ile yanlarında bulunan 2 kadın, emniyetteki işlemleri sonrası adliyeye sevk edildi. İşlemlerin ardından ifadesi alınan 2 kadın serbest bırakılırken diğer 3 zanlı da tutuklandı.

Bakanlıkta iş müfettişi İlker K. (35); meslektaşı Ali G. (36), savunma sanayi alanında elektrik mühendisi Semih S. (36), kadın arkadaşları J.E. (36) ve G.G. (36) ile eğlenirken, sahne alan Onur Şener’den şarkıyı karaoke yapmadan söylemesini istedi. Onur Şener’in İlker K.’ye “İşime karışma” demesi üzerine aralarında tartışma çıktı. Tartışma, büyüyerek dışarı taşındı. Kavgaya dönüşen olayda Onur Şener, polis raporuna göre, boyun kısmından cam bardak kesisi ile yaralandı. Şener, çağrılan sağlık görevlilerince ambulansla hastaneye kaldırıldı. 1 çocuk babası Şener, tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Son Dakika: Ankara'da müzisyen Onur Şener'in öldürülmesine ilişkin 3 kişi tutuklandı, 2 kadın serbest bırakıldı

İki kadın savcılık ifadelerinin ardından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Diğer 3 zanlı ise tutuklandı. Ali G. ve Semih S., ilk ifadelerinde, Onur Şener’i İlker K.’nin öldürdüğünü, kendilerinin ise ayırmaya çalıştığını ileri sürdü. İlker K. ise Şener’i kendisinin öldürmediğini ve kimin yaptığını bilmediğini iddia etti.

Polis, cinayetle ilgili soruşturma başlattı. İlker K., Ali G., Semih S. ile mekanda birlikte eğlendikleri J.E. ve G.G., gözaltına alındı. Ali G. ve Semih S., ilk ifadelerinde, Onur Şener’i İlker K.’nin öldürdüğünü, kendilerinin ise ayırmaya çalıştığını ileri sürdü. İlker K. ise Şener’i kendisinin öldürmediğini ve kimin yaptığını bilmediğini iddia etti. Polis ‘cafe pap’ olarak hizmet veren mekanda ve çevresinde araştırma yaptı. İş yerinin güvenlik kameralarının kırık olması ise dikkat çekti. 5 şüpheli, emniyetteki işlemleri sonrası sağlık kontrolünden geçirilip, adliyeye sevk edildi.

Son Dakika: Ankara'da müzisyen Onur Şener'in öldürülmesine ilişkin 3 kişi tutuklandı, 2 kadın serbest bırakıldı

Son Dakika: Ankara'da müzisyen Onur Şener'in öldürülmesine ilişkin 3 kişi tutuklandı, 2 kadın serbest bırakıldı

İlgili Haberler
Erdem Aksoy
Erdem Aksoy
Gündem Editörü Haberler.com – Magazin

Ankara Magazin Güncel Haberler Son Dakika

- Reklam -