Ana SayfaMagazinSinan Akçıl'dan imam nikahı itirafı! Karşısındaki oyuncu şaşkınlıktan konuşamadı

Sinan Akçıl’dan imam nikahı itirafı! Karşısındaki oyuncu şaşkınlıktan konuşamadı

- Advertisement -

Magazin Haberleri

Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl, Ocak 2019’da Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da nikah masasına oturmuştu. Dokuz ay evli kalan çift, ani bir kararla boşanmıştı.

Birbirlerinden uzak kalmaya dayanamayan ikili, yeniden bir araya gelmiş ve Şubat 2021’de ikinci kez nikah masasına oturmuştu. Ancak bu birliktelik de uzun sürmemiş ve ünlü çift 11 Mayıs 2022 tarihinde boşanmıştı. Boşanmanın ardından Sinan Akçıl‘ın birlikte single çıkardığı Aleyna Kalaycıoğlu ile aşk yaşamaya magazin kulislerinde konuşulan iddialar arasındaydı.

Sinan Akçıl'dan şaşırtan özel hayat itirafı: 4 kez imam nikahı yaptım

Geçtiğimiz günlerde basın mensuplarının aşk sorularını yanıtlayan 40 yaşındaki şarkıcı, “Ben artık ‘Hayatımda birisi var mı?’ sorusuna cevap vermek istemiyorum. Nazar değdiğinde inanıyorum ama şunu söyleyebilirim, her kahramanın kalbini dolduran bir prenses vardır” sözleriyle, kalbinin dolu olduğunu vurgulamıştı.

Sinan Akçıl'dan şaşırtan özel hayat itirafı: 4 kez imam nikahı yaptım

Aşk hayatıyla sık sık gündeme gelen Sinan Akçıl Onedio’nun YouTube kanalına konuk oldu. Şarkıcının yayında yaptığı itiraf ise herkesi şaşırttı. Sinan Akçıl, “Kendinle ilgili bir magazin haberi çıkartsan bu ne olurdu?” sorusuna “Dört kere imam nikahı yaptım” diye yanıt verdi. Akçıl, kimlerle nikah kıydığı sorusuna ise yanıt vermemeyi tercih etti.

Sinan Akçıl'dan şaşırtan özel hayat itirafı: 4 kez imam nikahı yaptım

Kaynak: Snob Magazin / Magazin

Aleyna Kalaycıoğlu Burcu Kıratlı Sinan Akçıl Magazin Haberler

- Reklam -