Ana SayfaMagazinShakira'dan şaşırtan hamle! Pique'den ayrılır ayrılmaz Chris Evans ve Henry Cavill'i takibe...

Shakira’dan şaşırtan hamle! Pique’den ayrılır ayrılmaz Chris Evans ve Henry Cavill’i takibe aldı

12 yıllık ilişkisi ihanet iddiasıyla sarsılan dünyaca ünlü şarkıcı Shakira, 2 çocuğun babası olan Gerard Pique ile yollarını ayırdıktan sadece saatler sonra yakışıklı oyuncular Chris Evans ve Henry Cavill’i takip etmeye başladı. Şarkıcının bu hamlesi hayranlarını şaşırttı.

- Advertisement -

Dünyaca ünlü şarkıcı Shakira’nın 11 yıldır birlikte olduğu 2 çocuğunun babası futbolcu Gerard Pique tarafından aldatıldığı iddiası dünya gündemine bomba gibi düştü. İhanet iddiasının ardından gözlerin çevrildiği çift, yollarını ayırma kararı aldı.

İlişkisini bitiren Shakira, iletişim ajansı aracılığıyla yaptığı açıklamada “Bizim için en yüksek önceliğe sahip olan çocuklarımızın iyiliği için üzülerek ifade etmeliyiz ki yollarımızı ayırıyoruz. Çocuklarımızın özel hayatına saygı duymanızı talep ediyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz” dedi.

45 yaşındaki Kolombiyalı şarkıcı, Pique’den ayrılır ayrılmaz ise şaşırtan bir hamle yaptı. Yıldız şarkıcı aldatılma haberlerinden kısa bir süre sonra sosyal medya hesabından “Captain America” rolüyle tanınan yakışıklı Chris Evans’ı takibe aldı. Ünlü oyuncu Shakira’nın takibine vakit kaybetmeden karşılık verince dış magazin kulisleri aşk iddialarıyla çalkalanmaya başladı.

Yıldız şarkıcı Chris Evans’dan sonra Henry Cavill, Scott Eastwood gibi oyuncuları takibe aldı.

Chris Evans

Henry Cavill

Zehra Yaşık
Foto galeri editörü Haberler.com – Magazin

Gerard Piqué Henry Cavill Chris Evans Shakira Magazin Haberler

- Reklam -
Exit mobile version