Ana SayfaMagazinSevgilisini Tom Ellis'e benzeten Seda Sayan'a yorum yağdı: Kuzguna yavrusu şahin görünürmüş

Sevgilisini Tom Ellis’e benzeten Seda Sayan’a yorum yağdı: Kuzguna yavrusu şahin görünürmüş

Seda Sayan, mayıs ayında yurt dışında nikah masasına oturacağı genç sevgilisi Çağlar Ökten’in Lucifer dizisinin yakışıklı oyuncusu Tom Ellis’e benzetti. Ökten’e övgüler yağdıran Sayan’ın “Benim kocam ne İsmail YK ne de Burak Özçivit. O benim Lucifer’ım” yorumu sosyal medyada gündem olurken kullanıcılar “Kuzguna yavrusu şahin görünürmüş” yorumunu yaptı.

- Advertisement -

Yaptırdığı estetik operasyonlarla sık sık adından söz ettiren Seda Sayan, geçtiğimiz günlerde yüz ve gıdısını gerdirdi. Açıklamalarıyla da gündem olan şarkıcı, evlilik kararı aldığı Çağlar Ökten için yaptığı yorumla sosyal medyada viral oldu.

Bu zamana kadar birçok kez nikah masasına oturan Seda Sayan ilk evliliğini 1987 yılında yaptı. 2010 yılında son eşi Onur Şan ile evliliğini noktalayan Sayan, şimdi de kendisinden 25 yaş küçük meslektaşı Çağlar Ökten ile nikah masasına oturacak. Şarkıcı, son açıklamasında 7 Mayıs’ta Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’da evleneceği Ökten’i dünyaca ünlü Lucifer dizisinin başrol oyuncusu Tom Ellis’e benzetti.

Sevgilisini Tom Ellis'e benzeten Seda Sayan'a yorum yağdı: Kuzguna yavrusu şahin görünürmüş

Çağlar Ökten’den kocası olarak bahseden Sayan, “Benim kocam ne İsmail YK ne de Burak Özçivit. O benim Lucifer’ım” dedi. Açıklamasıyla kısa sürede sosyal medyada gündem olan Sayan için “Kuzguna yavrusu şahin görünürmüş” yorumları yapıldı.

Sevgilisini Lucifer'a benzeten Seda Sayan'a yorum yağdı: Kuzguna yavrusu şahin görünürmüş

Ecem Altan
Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

Seda Sayan, Lucifer, Magazin, Haberler

- Reklam -