Ana SayfaMagazinSesini beğendiği kadın ile Hadise'nin ortak noktasını öğrenen Mehmet Dinçerler'den övgü gecikmedi:...

Sesini beğendiği kadın ile Hadise’nin ortak noktasını öğrenen Mehmet Dinçerler’den övgü gecikmedi: Hanımım anlıyor bu işten

- Advertisement -

Nisan ayında Hadise ile nikah masasına oturan Mehmet Dinçerler, sosyal medya hesabından Beşiktaş Meydanı’nda şarkı söyleyen bir kadının videosunu yayınladı. Paylaştığı kadının daha önce O Ses Türkiye’ye çıktığını ve sadece Hadise’nin döndüğünü öğrenen Dinçerler “Hanımım anlıyor bu işten” dedi.

Bir süredir aşk yaşayan iş insanı Mehmet Dinçerler ve Hadise, 30 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda sadece ailelerinin katıldığı bir törenle sessiz sedasız nikah kıydı. Törenden görüntü alınmasını yasaklayan çift, herhangi bir paylaşım da yapmadı. Zaman zaman sosyal medya hesaplarından gündemle ilgili paylaşımlar yapan Dinçerler, son olarak Beşiktaş Meydanı’nda şarkı söyleyen bir kadının videosunu paylaştı.

“HANIMIM ANLIYOR BU İŞTEN”

Sesini beğendiği kadının videosunu “Woww” notuyla paylaşarak alev emojileri koyan Dinçerler, öğrendiği bilgi karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Dinçerler’in paylaşımına yorum yapan bir takipçisi şarkı söyleyen kadın için “O Ses’e katılmıştı ve bir tek Hadise dönmüştü” dedi. Takipçisine cevap veren Dinçerler ise eşi Hadise’yi överek “Hanımım anlıyor bu işten” ifadelerini kullandı.

Sesini beğendiği kadın ile Hadise'nin ortak noktasını öğrenen Mehmet Dinçerler'den övgü gecikmedi: Hanımım anlıyor bu işten

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

Mehmet Dinçerler Twitter Hadise Magazin Haberler

- Reklam -
Exit mobile version