Ana SayfaMagazinSermiyan Midyat'a şiddet gördüğü için dava açan Sevcan Yaşar ilk kez konuştu:...

Sermiyan Midyat’a şiddet gördüğü için dava açan Sevcan Yaşar ilk kez konuştu: Gücüm kalmadı

Eski sevgilisi oyuncu Sermiyan Midyat’ın iki yıl önce kendisine şiddet uyguladığı iddiasıyla açılan davada istediği sonuç çıkmadığından dolayı çok üzgün olduğunu söyleyen oyuncu Sevcan Yaşar, davadan sonra ilk kez konuştu. Güzel oyuncu, “Davayı devam ettirmeye gücüm yok” diyerek konunun kendisi için hassas olduğunu söyledi.

- Advertisement -

Kendisi gibi oyuncu olan Sermiyan Midyat tarafından darp edildiğini ve üstelik üstü yarı çıplak bir biçimde videosunun çekildiğini söyleyen Sevcan Yaşar yaşadığı olaylar sonrası ünlü oyuncuya dava açmıştı.

“DAVAYI DEVAM ETTİRMEYE GÜCÜM KALMADI”

Sevcan Yaşar, uzun bir aradan sonra önceki gün Nişantaşı City’s’de görüntülendi. Mahkemede istediği sonuç çıkmadığı için davayı kafasında kapattığını söyleyen Yaşar, “O konu kapandı aslında. Türkiye’de adaletle ilgili sistem kadınlar açısından çok mükemmel yürümüyor. Benim için de mükemmel yürümedi. Davayı geri çekmedim. İstediğim sonucu alamadım. Davam ettirseydim alacaktım fakat devam ettirmeye gücüm yoktu. Bu konu benim için çok hassas ve bana da iyi gelmediği için konuyu kafamda kapattım. Benim için geçmişte kalan bir konu çok da konuşulacak bir şey yok” dedi.

1120 TL PARA CEZASINA ÇARPTIRILDI

Sermiyan Midyat, oyuncu sevgilisi Sevcan Yaşar’a şiddet uyguladığı iddiasıyla, hapis cezası istemiyle yargılandığı davada 1120 TL adli para cezasına çarptırılmıştı. Midyat, ‘hakaret’ ve ‘tehdit’ suçlarından ise beraat etmişti.

Snob Magazin / Magazin

Sermiyan Midyat, Sevcan Yaşar, Nişantaşı, Türkiye, Magazin, Haberler

- Reklam -
Exit mobile version