Ana SayfaMagazinSeren Serengil'in "Reha Muhtar kaçırılan oğlunu alıyor" paylaşımı Deniz Uğur'un avukatını sinirlendirdi

Seren Serengil’in “Reha Muhtar kaçırılan oğlunu alıyor” paylaşımı Deniz Uğur’un avukatını sinirlendirdi

Magazin Haberleri

- Advertisement -

Oyuncu Deniz Uğur, eski eşi Reha Muhtar’ın kızına şiddet uyguladığını ileri sürerek şikayetçi oldu. Dün gerçekleşen duruşmada Mina’nın 2 ay süreyle geçici velayeti anneye verilirken mahkeme ayrıca Reha Muhtar’ın 2 ay süreyle kızına yaklaşmamasına hükmetti.

Söylemezsem Olmaz programının sunucularından Seren Serengil de Muhtar ve Uğur arasındaki duruşmayı yakından takip etmek için adliyeye gitti. Süreci yakından takip ederek Instagram hesabından paylaşım yapan Serengil, “Reha Muhtar mahkemeden kaçırılan oğlunu polis eşliğinde alıyor” dedi. Ardından Muhtar’ın oğluna sarıldığı bir fotoğrafı yayınlayan Serengil, “Baba-oğul kavuştular. Çok yazık ya” ifadelerini kullandı.

Seren Serengil’in paylaşımına Deniz Uğur’un avukatı Feyza Altun’dan tepki gecikmedi. Twitter hesabından Seren Serengil’e sitem eden Altun, şunları yazdı: “Seren Serengil kadar garip bir kadın görmedim. Bugün bütün gün duruşma salonu önündeydi ne taraf ne tanık… Duruşma bitti M. isimli kız çocuğunun geçici velayeti anneye verildi zira ciddi şiddet iddiası var. Oğlan çocuğu babada. Çocuklara bu hususu açıklamak için Reha Muhtar’ın avukatları ile görüştüm çocuğu bizzat ben babaya teslim etmek için ayarlama yaptım attığım mesaj ekte. Saat 16:51, Seren Serengil paylaşım yapmış 8 dakika önce ‘Kaçırılan çocuğu teslim alıyor”‘ diye. Yalan, yalan, yalan…”

“Biz bütün gün çocukları tek bir kamera çekmesin diye uğraştık, çocuğu teslime gittim kameralarla bekliyorlar. Her şey bir yana, bir çocuğun geleceği bir yana. Benim için kadının beyanı gibi çocuğun beyanı esastır. Çocuk görmediği yaşamadığı şeyi anlatamaz çünkü yaşı itibarıyla tecrübesi izin vermez. Anlatıyorsa doğrudur. Gereğini yapmayan çarpıtan da şerefsizdir o kadar…”

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

Seren Serengil Reha Muhtar Deniz Uğur Magazin Haberler

- Reklam -
Exit mobile version