Ana SayfaMagazinSeren Serengil'den tepki çeken yorum: Arabesk müzik en çok kıro kadınlara yakışıyor

Seren Serengil’den tepki çeken yorum: Arabesk müzik en çok kıro kadınlara yakışıyor

Ünlü sunucu Seren Serengil, vizyona giren Bergen filmiyle ilgili şok eden ifadeler kullandı. Bergen filmindeki müzikleri yorumlayan Serengil, “Şehirde doğmuş ve büyümüş bir kadından Bergen şarkısını dinlersen tat alamazsın. Arabesk müzik en çok kıro kadınlara yakışıyor” diyerek tepki çekti.

- Advertisement -

Sesiyle 80’li yıllarda adından söz ettiren fakat evliliği boyunca psikolojik ve fiziksel şiddet uygulayan eşi Halis Serbest tarafından 1989 yılında öldürülen Bergen‘in trajik hikayesini konu alan “Bergen” adlı film dün vizyona girdi. Sunucu Seren Serengil, Bergen filmiyle ilgili şok eden bir eleştiri yaptı.

‘KIRO’ ÇIKIŞI OLAY OLDU

Ünlü sunucu, “Bergen’in gırtlağına sahip olan tek isim Mehtap Yılmaz. Onun dışındaki Bergen şarkıları bana geçmedi. Arabesk şarkıları mahalleden gelen kadınlar ve romanlar güzel okuyor. Modern bir kadının yaşam tarzında arabesklik yoktur. Şehirde doğmuş ve büyümüş bir kadından Bergen şarkısını dinlersen tat alamazsın. Gülşen kendi tarzında iyi yorumlamış ama kıro bir kadın değil. Bu büyük bir eksik” diyerek dikkat çekti.

“KIRO KADINLARA YAKIŞIYOR”

Sözlerini sürdüren Serengil, “Arabesk müzik en çok kıro kadınlara yakışıyor” diyerek şok etti. Serengil’in bu çıkışla kimi hedef aldığı merak konusu oldu.

Gülşen, filmde Bergen’in ‘Sen Affetsen Ben Affetmem’ adlı şarkısını seslendirdi.

İşte Seren Serengil’in paylaşımı;

Seren Serengil'den tepki çeken yorum: Arabesk müzik en çok kıro kadınlara yakışıyor

Seren Serengil'den tepki çeken yorum: Arabesk müzik en çok kıro kadınlara yakışıyor

Seren Serengil'den tepki çeken yorum: Arabesk müzik en çok kıro kadınlara yakışıyor

Snob Magazin – Magazin

Seren Serengil, Gülşen, Bergen, Müzik, Magazin, Haberler

- Reklam -