Ana SayfaMagazinSelin Ciğerci, Gökhan Çıra'nın "Kızım" diye paylaştığı bebeğe açılan hesabı takibe aldı

Selin Ciğerci, Gökhan Çıra’nın “Kızım” diye paylaştığı bebeğe açılan hesabı takibe aldı

- Advertisement -

Selin Ciğerci’nin eski eşi Gökhan Çıra, dün sosyal medya hesabından bir bebekle fotoğrafını paylaşarak baba olduğunu duyurdu. Evli oldukları dönemde çocuk sahibi olmak istediklerini ve bebeklerine “Saadet Serenay” ismini koyacaklarını söyleyen çiftin dün Instagram’da bebek için açılan “Saadet Serenay Çıra” hesabını takibe alması kafa karıştırdı.

Geçtiğimiz sene Selin Ciğerci ile ikinci kez boşanan Gökhan Çıra’nın dün sosyal medya hesabından bir kız bebeğiyle fotoğraf paylaşarak baba olduğunu duyurması magazin basınına bomba gibi düştü. Ciğerci’nin “Pes” diyerek tepki göstermesinin ardından yaptığı hamle dikkat çekti.

Instagram hesabından bir bebekle fotoğrafını paylaşan Çıra, “Küçük dünyama hoş geldin prensesim. Ellerim ayaklarım titriyor. Seni çok seven bir baban var. Ben sana çok aşık oldum kızım. Hayatım, hayatına feda olsun. Hayırlı bir evlat olursun inşallah. Sağlıklı, huzurlu, mutlu büyüyelim canım kızım, hoş geldin. Dünyamı aydınlattığın için sana ayrıca teşekkür ederim kızım” ifadelerini kullandı. Selin Ciğerci ise Çıra’nın paylaşımının ardından Instagram hesabından “Pes” diye paylaşım yaparak tepki gösterdi.

Selin Ciğerci, Gökhan Çıra'nın 'Kızım' diye paylaştığı bebeğe açılan hesabı takibe aldı

Ciğerci, daha önce İngiltere’de çocuk sahibi olmak için çalışmalara başladıklarını ve bebeklerine “Saadet” ismini vereceklerini söylemişti. Selin Ciğerci’nin Gökhan Çıra’nın “kızım” diye paylaştığı bebeğe açılan “Saadet Serenay Çıra” isimli bir hesabını takibe alması dikkat çekti. Öte yandan Çıra da aynı hesabı takip ediyor.

Selin Ciğerci, Gökhan Çıra'nın 'Kızım' diye paylaştığı bebeğe açılan hesabı takibe aldı

Dün akşam bir mekan çıkışı görüntülenen Selin Ciğerci, “Allah analı babalı büyütsün. Gökhan’la barışmam mümkün değil. Bekar ve kendi halimle inanılmaz mutluyum” demekle yetindi.

Selin Ciğerci, Gökhan Çıra'nın 'Kızım' diye paylaştığı bebeğe açılan hesabı takibe aldı

İlgili Haberler
Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

- Reklam -