Ana SayfaMagazinSelin Ciğerci 2. kez boşandığı Gökhan Çıra'nın evinden fotoğraf paylaştı

Selin Ciğerci 2. kez boşandığı Gökhan Çıra’nın evinden fotoğraf paylaştı

- Advertisement -

Magazin Haberleri

2019 yılında görkemli bir düğünle evlenen Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra çifti, geçtiğimiz sene eylül ayında tek celsede boşandı. Bu senenin başında yeniden barışarak ikinci kez evlenen çift, aradığı mutluluğu bulamayınca eylül ayında 2. kez boşandı. Ciğerci’den boşandıktan sonra Sedef Bekiroğlu ile aşk yaşamaya başlayan Çıra, mesajları ifşa olunca sevgilisiyle de yollarını ayırdı. Selin Ciğerci ise dün yaptığı paylaşımla sosyal medyanın gündemine oturdu.

Instagram hesabını aktif olarak kullanan Ciğerci, Gökhan Çıra’nın evine giderek bir fotoğrafını paylaştı. Ciğerci’nin poz verirken üzerine bastığı pembe spor ayakkabının ise Çıra’nın eski sevgilisi Sedef Bekiroğlu’na ait olduğu iddia edildi.

Selin Ciğerci 2. kez boşandığı Gökhan Çıra'nın evinden fotoğraf paylaştı

İşlerini nedeniyle Almanya’ya giden Gökhan Çıra ise Instagram hesabından haklarında çıkan “Barıştılar” haberlerine cevap vererek “Hayır barışma falan yok, eşyaları aldı” dedi. Ardından bir video yayınlayan Çıra, “Kaos istemiyorum, beni içine çekmeyin” ifadelerini kullandı.

Gökhan Çıra, eski sevgilisi Sedef Bekiroğlu ile ayna karşısında poz vermişti.

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen Gökhan Çıra’nın geçtiğimiz günlerde Sedef Bekiroğlu ile aşk yaşarken başka bir kadına attığı mesajlar ifşa olmuştu. İlişkisi biten Çıra, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Ne dert oldum ya kaç gündür yok yazmışım yok, o olmaz bu olur… Burası benim şahsi yerim istediğime yazarım, çizerim, istediğimi söylerim. Siz kimsiniz benim özgürlüğümü kısıtlamaya çalışıyorsunuz? Kendi burnunuzdan kıl aldırmıyorsunuz. Sizin de yazdıklarınızı, konuştuklarınız biz de mi atalım. Ne b.. olmaya çalıştığınız da belli değil. Şu an ki olduğum hayata tek başıma geldim çalışarak. Benim ağzımı açtırmayın yüzüme gelip konuşun eğer o kadar delikanlıysanız, yüreğiniz varsa” diyerek tehditler savurmuştu.

İlgili Haberler
Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

Selin Ciğerci Gökhan Çıra Instagram Magazin Haberler

- Reklam -
Exit mobile version