Ana SayfaMagazinSelçuk Tektaş doğum gününde unutulmadı! Eşi ve Alişan'ın paylaşımı yürek dağladı

Selçuk Tektaş doğum gününde unutulmadı! Eşi ve Alişan’ın paylaşımı yürek dağladı

- Advertisement -

Merve Tektaş, geçtiğimiz sene koronavirüs nedeniyle kaybettiği eşi Selçuk Tektaş’ın doğum günü için duygusal bir paylaşım yaptı. Kardeşinin ölümüyle yıkılan Alişan ise yaptığı yorumla yengesine desteğini bir kez daha göstermiş oldu.

Ünlü şarkıcı Alişan‘ın menajerliğini de yapan kardeşi Selçuk Tektaş, 21 Temmuz 2021’de koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Ölümüyle başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerini yıkan Tektaş, doğum gününde unutulmadı.

Eşiyle olan fotoğraflarından bir video hazırlayarak Instagram hesabından paylaşan Merve Tektaş, “Seni, sen giderken gelen yağmurlara emanet ettim. O çok sevdiğin kır çiçeklerine, vazgeçerek sonbahardan. Seni taze ilk baharlara emanet ettim. Seni çıkmaz sokaklardan uzun yollara, karanlıktan, aydınlığa emanet ettim. Derinlerden bulutlara, siyahlardan beyazlara emanet ettim. Tüm yazgıları silip ellerimle, seni başka bir kadere emanet ettim. Seni kendimden sakınıp, bir başka kalbe emanet ettim. Seni bir felaketten esirgeyip, bir umuda emanet ettim” notunu düştü.

Selçuk Tektaş doğum gününde unutulmadı! Eşi ve Alişan'ı paylaşımı yürek dağladı

Kardeş acısıyla yıkılan Alişan ise yengesinin paylaşımına “O benim canımın yarısıydı. Gittiğinden beri her şey yarım. Çok özledim çok. 12 Mayıs’lar artık hep hüzün hep karanlık” yorumunu yaptı.

Instagram hesabından kardeşiyle olan fotoğrafını yayınlayan Alişan ise şu notu düştü: “Benim canımın yarısısın, can parçamsın sen. Gelmeseydi keşke hiç 12 Mayıs… Sen yoksun ama biz hep sen varmışsın gibi yaşayacağız ve her şey sen varmışsın gibi devam edecek. Emanetlerin ben nefes aldığım sürece benimle. Abi deyişini, sesini varlığını çok özledim. Bugün senin doğum günün ama sen yoksun. Ne diyebilirim ki…12 Mayıs bizim için artık karanlık. Beni hiç üzmedin, beni hep gururlandırdın Allah senden razı olsun. Eliz’le Burak’ın biricik amcası canım Selçuk’um seni çok seviyorum.”

Selçuk Tektaş doğum gününde unutulmadı! Eşi ve Alişan'ı paylaşımı yürek dağladı

Ecem Altan
Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

Selçuk Tektaş, Alişan, Magazin, Haberler

- Reklam -