Ana SayfaMagazinSeda Sayan'dan Murat Boz'a çağrı: 2023'te evlenmen lazım

Seda Sayan’dan Murat Boz’a çağrı: 2023’te evlenmen lazım

- Advertisement -

Eşi Çağlar Ökten’i dinlemek için sahne aldığı mekana giden Seda Sayan, O Ses Türkiye yarışmasındaki jüri arkadaşı Murat Boz’u evlendirme kararı aldığını söyledi. Boz’a çağrıda bulunan Sayan, “Bütün arkadaşları evlendi, onun da 2023’te evlenmesi lazım” dedi.

Seda Sayan, önceki gün bir açılışta sahne alan eşi Çağlar Ökten‘i izlemeye gitti. Mesut Şen ile Ertan Özbek ev sahipliğinde gerçekleşen açılışta Çağlar Ökten sahne alırken, oryantal Didem şovuyla yine tam not aldı. Açılış davetine Seda Sayan, Aslı Hünel, Banu Zorlu, Nadide Sultan, Devran İskender ve Ezra katıldı. Seda Sayan’a mekanda eşi ve kendisinin resimlerini taşıyan özel pastadan doğum günü sürprizi yapıldı. Pastasını üfleyen Sayan’a eşi Çağlar Ökten sarılarak, tebrik ederken sonrasında birlikte göz göze düet yaptılar.

“Kocamı dinlemeye geldim” diyen Sayan, “Onun repertuvarını, sahnesine olan hayranlığımı biliyorsunuz. Arkadaşlarım gelecek birazdan onlarla eğleneceğiz” dedi. Haftanın beş günü programı olan Sayan, sahnelere çok fazla zaman ayıramadığını belirterek “Beni çıkarmaya paraları yetmiyor” diyerek espri yaptı.

‘O Ses Yılbaşı’ programının birincisi Ebru Gündeş’i tebrik eden Sayan, puanlamaya göre verilen birincilik için ise “Ebru dizi oyuncularını kaptığı için ben de Murat ile cebelleşmekten birinciliğe oynayamadım” açıklamasını yaptı. Murat Boz’un performansı için ise “3 Dominant kadının arkasında hallaç pamuğu gibi attırdık, çocuk perişan oldu. Ama yine de Acun’un sayesinde götürdü geceyi” ifadelerini kullandı.

Seda Sayan'dan Murat Boz'a çağrı: 2023'te evlenmen lazım

Seda Sayan, “Murat Boz’un 2023 yılında evlenmesi lazım artık yeter bütün arkadaşları evlendi” diyerek Murat Boz’u evlendirmek istediğini söyledi. Popçunun adının Ayşe Ayçin Turan ile yakıştırılması hakkında ise “Benim o konuda konuşmam olmaz” dedi.

Seda Sayan’a mekanda eşi ve kendisinin resimlerini taşıyan özel pastadan doğum günü yapıldı. Pastasını üfleyen Sayan’a eşi Çağlar Ökten sarılarak tebrik ederken sonrasında birlikte düet yaptılar.

Seda Sayan'dan Murat Boz'a Çağrı

Seda Sayan'dan Murat Boz'a çağrı: 2023'te evlenmen lazım

Kaynak: Snob Magazin / Magazin

- Reklam -