Ana SayfaMagazinŞarkıcı Selen Görgüzel, daha dinç kalabilmek için anne sütü içmeye başladı

Şarkıcı Selen Görgüzel, daha dinç kalabilmek için anne sütü içmeye başladı

- Advertisement -

Daha önce güzellik uğruna birçok işlem yaptıran Selen Görgüzel bu sefer de daha dinç olmak için yeni doğum yapan arkadaşının sütünü içmeye başladı. Elinde sütlü görüntülenen şarkıcı “Arkadaşımdan sağdım. Bu ara yoğun tempoda çalışıyorum vitamin takviyesi alsam da yorgunluğumu atamıyorum, doktorum böyle bir şey tavsiye etti” dedi.

Şarkıları, dansları ve açıklamalarıyla sık sık adından söz ettiren şarkıcı ve oyuncu Selen Görgüzel, daha sağlıklı ve dinç olmak için anne sütü içmeye başladı. Doktor tavsiyesiyle böyle bir şey yapmaya başladığını söyleyen şarkıcı, bebeği olan bir arkadaşına süt sağdırdığını söyledi.

“ANNE SÜTÜ ENFEKSİYONA İYİ GELİYOR”

Şimdilerde YouTube’da yayınlanan Beyaz Magazin programında yorumculuk yapan Selen Görgüzel, çekim sonrası gittiği Nişantaşı’nda görüntülendi. Pet şişenin içine koyduğu anne sütüyle dikkat çeken şarkıcı “Bebeğini emziren arkadaşımdan sağdığım anne sütü… Doğal gerçek anne sütü. Bunların çabuk tüketilmesi gerekiyor. Enfeksiyona iyi geliyor. Bu ara yoğun tempoda çalışıyorum vitamin takviyesi alsam da yorgunluğumu atamıyorum, doktorum böyle bir şey tavsiye etti. Kanser hastalarına da çok faydası var. Yeni duyulmaya başlandı. Özellikle enfeksiyonla ilgili tüm konularda gerçek bir antibiyotik” diyerek herkesi şaşırttı.

Şarkıcı Selen Görgüzel, daha dinç kalabilmek için anne sütü içmeye başladı

Şarkıcı Selen Görgüzel, daha dinç kalabilmek için anne sütü içmeye başladı

Kaynak: Snob Magazin / Ecem Altan – Magazin

- Reklam -