Ana SayfaMagazinŞarkıcı Oğuzhan Koç konserin yarısında sahneyi terk etti, hayranları küplere bindi

Şarkıcı Oğuzhan Koç konserin yarısında sahneyi terk etti, hayranları küplere bindi

- Advertisement -

Ankara’nın Sincan ilçesinde konser vermesi beklenen şarkıcı Oğuzhan Koç, yağmur nedeniyle sahneye çıkmadı. Koç’u yağmur altında bekleyen hayranları ise sanatçının bu hareketine yönelik yuhalamada bulundu.

Sincan Belediyesi’nin Kent Meydanı’nda düzenlediği Oğuzhan Koç konseri akşam saatlerinde başladı. Sincanlılar doyasıya eğlenirken yağmur başladı. Sanatçı Oğuzhan Koç seyircilere yağmurun durumunu sordu. Vatandaşlar, Koç’tan konsere devam etmesini istedi. Yağışın şiddetini artırması nedeniyle Koç, konsere ara verdiğini daha sonra gelip yeniden şarkılarına devam edeceğini belirterek başka bir sanatçıya sahneyi bıraktı.

TEPKİ GÖSTERDİLER

Daha sonra sunucu sahneye gelerek konserin bittiğini söyledi. Bu duruma sinirlenen hayranları “Oğuzhan Koç sahneye” diyerek geri çağırdı. Müzisyenlerin de toparlandığını gören Sincanlılar, Oğuzhan Koç’u yuhaladı. Konsere gelen vatandaşlar ise Oğuzhan Koç’a tepki göstererek dağıldı. Koç’un hayranları, halk olarak yağmurda beklediklerini ama ünlü sanatçının kaçtığını söyledi.

İhlas Haber Ajansı / Magazin

Oğuzhan Koç Ankara Sincan Magazin Haberler

- Reklam -