Ana SayfaMagazinSam Asghari ile ayrılık kararı alan Britney Spears adeta boşanma partisi verdi

Sam Asghari ile ayrılık kararı alan Britney Spears adeta boşanma partisi verdi

- Advertisement -

14 ay önce evlendiği Sam Asghari ile boşanma kararı alan ABD’li pop yıldızı Britney Spears, sosyal medya hesabından önce yatakta üstsüz çektiği bir videosunu da sonra da erkeklere bacağını yalattığı bir video yayınladı. Şarkıcının ayrılık kararı sonrası boşanma partisi verdiği ileri sürüldü.

5 yıl aşk yaşayan Britney Spears ile Sam Asghari 14 ay önce nikah masasına oturdu. Evliliklerindeki krizi aşamayan çift boşanma kararı aldı. Cesur paylaşımlarıyla adından söz ettiren Spears, ayrılık kararının ardından önce üstsüz şekilde yatakta olduğu anları sonra da bir erkeğe bacağını yalattığı bir videoyu yayınladı.

“FAVORİ ÇOCUKLARIMLA BÜTÜN GECE OYNADIM”

Cüretkar paylaşımlarıyla sık sık adından söz ettiren Britney Spears, adeta boşanma partisi verdi. Yatakta üstsüz şekilde çektiği bir videoyu yayınlayan şarkıcı daha sonra “Favori erkek” diye tanımladığı 6 erkekle bir araya geldi. Spears, önce genç bir erkeğe bacağını yalattı sonra da onların kucağında poz verdi. O anları 42 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınlayan şarkıcı, “Favori çocuklarımı davet ettim ve bütün gece oynadım” dedi.

Sam Asghari ile ayrılık kararı alan Britney Spears adeta boşanma partisi verdi

Sam Asghari ile ayrılık kararı alan Britney Spears adeta boşanma partisi verdi

Sam Asghari ile ayrılık kararı alan Britney Spears adeta boşanma partisi verdiBritney Spears ve Sam Asghari

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

- Reklam -